STAROSTLIVOSŤ O KOŽU / FOTOOMLADENIE POKOŽKY

STAROSTLIVOSŤ O KOŽU / FOTOOMLADENIE POKOŽKY

Pri fotoomladení dochádza k riešeniu viacerých problémov pleti naraz. Odstráni sa nežiadúci pigment, prípadné "starecké škvrny", rozšírené cievky napríklad v okolí nosa alebo líc, rozšírené póry a podobne. Pokožka je následne čistejšia, príťažlivejšia.

Na klinike Belleza máme technické možnosti použitia viacerých prístrojov. Disponujeme laserovou technológiou, intenzívnym pulzným svetlom, rádiofrekvenciou, infračerveným svetlom, kryoterapiou, mikroihličkami. Spôsob ošetrenia vhodný práve pre Vašu pokožku Vám poradí lekár a skúsený personál kliniky Belleza.

Existuje veľké množstvo prístrojov, no princíp ošetrenia zostáva vždy jeden - prienik energie do hlbších vrstiev pokožky a kože a jej následná premena na teplo, ktoré vyvolá tvorbu nových kolagénových vlákien, tým zvýši elasticitu pokožky, odbúra niektoré nežiadúce pigmentácie, cievky, čím pokožka získa krajší vzhľad.

Priebeh ošetrenia

Ošetrenia sa vykonávajú prístrojmi s koncovými hlavicami, ktoré sa prikladajú na kožu tváre, krku, dekoltu či inej časti tela. Nasleduje výdaj energie vo forme svetelného záblesku, laserového lúča, prieniku mikroihličky, či inej formy nosiča energie, v závislosti od použitého prístroja.

Pred ošetrením je možné na pokožku aplikovať znecitlivejúci krém, čo zaistí absolútny komfort. Ošetrenie trvá niekoľko minút a následne sa pokožka ukľudní chladivými obkladmi a krémom.

Podľa typu prístroja, formy a intenzity energie prebieha aj hojenie - od mierneho začervenania trvajúceho len niekoľko hodín (je možné ho prekryť makeupom) až po drobné "mikrochrastičky" na pokožke, ktoré sa hoja 3-7 dní, tiež podľa nastavenej intenzity prístroja.

Jednotlivé formy ošetrenia:

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplňte prosím všetky hviezdičkou označené položky