TVÁR / KRUHY POD OČAMI

TVÁR / KRUHY POD OČAMI

Trápia Vás kruhy a vrásky pod očami a nič na ne nezaberá? Každé ráno sa snažíte neúspešne make-upom prekryť tmavé miesta pod očami? Tak práve pre Vás je tu výnimočný produkt - Teosyal Redensity II . Jedná sa o výplňový materiál na báze kyseliny hyalurónovej s prevratným zložením, ktorý je prvý krát určený aj na tak citlivé miesto, ako je oblasť okolo očí.

Zbavte sa kruhov pod očami na počkanie!

Od veku 30 rokov je 1 z 2 žien nespokojná s kruhmi pod očami, no napriek tomu je ich odstránenie až siedme v poradí medzi estetickými ošetreniami.

Prečo je to tak?

Doteraz na trhu výplňových materiálov chýbal produkt, ako je Teosyal Redensity II. Aplikácia výplňových materiálov do okolia očí je riziková a výsledky neboli vždy optimálne. Jednak preto, že okolie očí je veľmi citlivá oblasť a jednak preto, že sa kvôli jemnej pokožke nemohol v tejto oblasti aplikovať taký materiál, aký sa používa na ostatné časti tváre.

Teosyal Redensity II je jedinečný produkt práve v tom, že je špeciálne vyvinutý na jemnú, citlivú pokožku v oblasti očí a svojím unikátnym zložením prináša revolúciu do aplikácie výplňových materiálov na báze kyseliny hyalurónovej.

Kruhy pod očami: veľmi rozšírený problém. Čo sú to vlastne kruhy pod očami?

Pokožka okolo očí je veľmi citlivá, jemná a ľahko odhalí známky únavy či starnutia. Kruhy pod očami sa objavujú najprv v kútikoch očí a neskôr sa rozširujú, čo spôsobuje, že oči pôsobia smutne a unavene.

Aké sú príčiny ich vzniku?

Kruhy pod očami môžu vznikať z rôznych dôvodov: únava, nedostatočné prekrvenie pokožky, nezdravý životný štýl, ale veľmi často sú aj dedičné.

Existuje účinné ošetrenie?

Ponúkame Vám najnovšiu inováciu v ošetreniach kruhov pod očami: TEOSYAL Redensity II.

Prečo je produkt Teosyal Redensity [II] jedinečný?

Je to injektovateľný gél na báze kyseliny hyalurónovej, ktorý je ako prvý na trhu špeciálne určený na ošetrenie jemnej a citlivej oblasti okolia očí. Obsahuje výnimočné zloženie 3 v 1: kyselinu hyalurónovú, ktorá dodáva pokožke hydratáciu, elasticitu a pevnosť, dermo- reštrukturalizačný komplex látok (8 aminokyselín, 3 antioxidanty, 2 minerály a vitamín B6), ktorý obnovuje štruktúru pokožky a lidokaín. Tento gél bol vyvinutý vďaka odborným znalostiam a poznatkom oddelenia výskumu a vývoja TEOXANE Laboratories.

Pre koho je Teosyal Redensity [II] určený?

Pre ženy a mužov s kruhmi pod očami. Produkt nie je vhodný na tmavé pigmentové kruhy a príliš veľké vačky pod očami, ktoré si už vyžadujú chirurgický zákrok.

Prirodzené, bezpečné a dlhotrvajúce výsledky.
Kedy sú výsledky viditeľné?

Výsledky sú viditeľné okamžite po aplikácii a trvajú v priemere 12 mesiacov (podľa klinickej štúdie).

Je aplikácia v tejto oblasti bolestivá?

Zloženie produktu Teosyal Redensity II, obsahuje lidokaín, anestetikum, ktoré zabezpečuje optimálny komfort po celú dobu aplikácie.

Zanecháva injektovanie na koži nejaké stopy?

V mieste aplikácie sa môže objaviť začervenanie a jemné modrinky, ktoré je možné zjemniť prikladaním chladiaceho vankúšika po injektovaní.

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplňte prosím všetky hviezdičkou označené položky