TVÁR / LIFTING NEINVAZÍVNY ULTHERAPIA

TVÁR / LIFTING NEINVAZÍVNY ULTHERAPIA

Čo je ULTHERAPIA?

Ultherapia je neinvazívne ošetrenie, ktoré využíva prirodzenú regeneračnú schopnosť organizmu postupne obnoviť stratenú elasticitu pokožky a podporného tkaniva, na základe ošetrenia vysokofrekvenčným ultrazvukom. Na základe ošetrenia ultrazvukom a dodania energie, dochádza k novotvorbe kolagénu.

Ultherapia je omladzujúce nechirurgické, neinvazívne ošetrenie, ktoré má schopnosť korigovať nielen povrch pokožky ale aj jej hlbšiu vrstvu.

Zabezpečuje dlhotrvajúce a uspokojivé výsledky. Prirodzená mimika tváre ostáva zachovaná. Liftingový efekt môže pretrvávať až niekoľko rokov. Ide o jedinečný spôsob, ako dosiahnuť lifting tváre pomocou vysokofrekvenčného ultrazvuku, bez chirurgického zákroku.

Pre koho je ošetrenie vhodné?

Vhodným kandidátom je každý, koho pokožka je ochabnutá a menej pevná. Zároveň je to vítaná a účinná alternatíva pre všetkých klientov, ktorí invazívny chirurgický liftingový zákrok  z istých dôvodov odmietajú.
ULTHERAPIA však nenahrádza chirurgický facelifting.
Ultherapia sa môže vykonávať počas celého roka - v lete po ošetrení je možné opaľovať sa.

Ako to prebieha?

Pomocou hladkej ultrazvukovej hlavice sú vysielané presne cielené impulzy do hlbšej úrovne pokožky, kde sa premieňajú na teplo. Vrchná vrstva pokožky zostáva neporušená. Pokožka reaguje na dodanú energiu a teplo tvorbou nového kolagénu, vypína sa a spevňuje, obnovuje sa jej elasticita.
 
Počas zákroku môžete cítiť teplo, citlivosť je individuálna, je možné ju zmieriť lokálnym anestetikom alebo liekom proti bolesti. Dĺžka ošetrenia celej tváre je cca 60 min.

Čo očakávať po ošetrení?

Pokožka môže byť po zákroku jemne začervenalá, čo však ustúpi v priebehu niekoľkých hodín, nie je nutná žiadna špeciálna rekonvalescencia.

Niekoľko dní po zákroku môže pretrvávať pocit pnutia kože, citlivosť na dotyk, prípadne mierny opuch.

Prvý efekt ošetrenia možno spozorovať hneď po jeho absolvovaní, ďalší sa dostaví postupne v priebehu dvoch až troch mesiacov.

Ktoré oblasti sú vhodné na ošetrenie?

Vhodnými oblasťami sú celá tvár - oblasť líc, okolie ušníc, krku, okolie očí /vačky pod očami, okolie pier / fajčiarske vrásky, čelo, dekolt, avšak aj ruky, ramená, nohy, oblasť kolien...

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplňte prosím všetky hviezdičkou označené položky