STAROSTLIVOSŤ O KOŽU / CIEVKY, ŽILKY A PIGMENTÁCIE

STAROSTLIVOSŤ O KOŽU / CIEVKY, ŽILKY A PIGMENTÁCIE

Ponúkame Vám riešenie ako komfortne odstrániť pigmentové škvrny a drobné nežiadúce cievky napríklad v oblasti tváre, ale aj drobné, neesteticky pôsobiace žilky na nohách.

K dispozícii máme viacero prístrojov, ktoré technicky využívajú laserové alebo intenzívne pulzné svetlo.

Ošetrenie trvá len niekoľko minút a pacienti ho veľmi dobre znášajú. Princíp účinku spočíva v technológii, ktorá privádza svetlo s optimálnou vlnovou dĺžkou k nežiadúcim štruktúram kože, pričom dochádza k tzv. selektívnej fototermolýze – teda cielenému vychytávaniu a následne zničeniu týchto štruktúr pomocou svetla a tepla. Tento systém je možné použiť pre širšiu paletu postupov, ako napr. odstránenie cievok, rozšírených žiliek a kapilár, hemangiómov, dyschromie, melazmy, poikilodermie a angiómov, rôznych pigmentácií, "stareckých škvŕn" atď.

Pigmentácie prechádzajú tzv. deskvamáciou – utvoria sa na nich šupinky, ktoré sa v priebehu 2-3 dní odlúpnu, zatiaľ čo cievne lézie blenú a behom 10-14 dní úplne zmiznú.

Ošetrenie má výborné výsledky a je spojené len s krátkou dobou zotavenia po zákroku. Počet odporúčaných ošetrení je 1-3 v intervale približne 1 mesiaca, no už po prvom je efekt evidentne viditeľný.

Výhody
  • vynikajúce estetické výsledky s minimálnou dobou ošetrenia
  • minimálna citlivosť spojená s ošetrením
  • krátky až žiadny stratový čas (bez nutnosti ustúpiť od bežných aktivít)
  • kratšia doba ošetrenia pri veľkej ošetrovanej ploche
  • účinnosť pri rôznych typoch pokožky
Jednotlivé formy ošetrenia

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplňte prosím všetky hviezdičkou označené položky