REFERENCIE

Vaše meno :

Váš komentár (2500 znakov) :

Opíšte prosím bezpečnostný kód :

Príspevok od Tereza zo dňa 2024-07-15 o 11:51:11

Ďakujem za skvelý, láskavý a empatický prístup celému personálu a taktiež dr. Zambojovi - zlaté ruky a prístup.

Príspevok od Gabika zo dňa 2024-06-25 o 10:45:54

10.6. som bola operovana na klinike Belleza, tak trocha som donutila pana doktora na viac zakrokov dokopy, cize cela operacia trvala 7,5 hodiny. Mam robený deep plane facelift, blefaroplastika spodnych viecok, liposukciu brucha a bokov. Klinika a personal je uzasna, starostlivost perfektna, vsetci veľmi mili. Pan doktor uzasny, cítiť a vidiet, ze sa vyzna v tom co robi. Lepsie som si vybrat nemohla a moja skusenost, aj vysledok je ešte lepsi ako som cakala. Ďakujem celemu personalu a vdaka pan doktor, ste naj.

Príspevok od Lýdia zo dňa 2024-06-24 o 08:36:12

Na klinike Belleza som pred 3 týždňami absolvovala facelift tváre, krku a operáciu spodných viečok v lokálnej anestézii. Chcem sa poďakovať MUDr. Zdenkovi Zambojovi za jeho profesionálny a odborný prístup, od úvodných konzultácií, samotný zákrok, až po poslednú kontrolu. Zákrok trval cca 4 hodiny. Operácia mi ubehla veľmi rýchlo a bez problémov. Po zákroku som na klinike zostala jednu noc, kedy sa o môj stav staral zdravotnícky personál kliniky. Momentálne sú moje jazvy v línii uší takmer neviditeľné, pod viečkami ich už nie je vidieť vôbec. Celkový výsledný efekt operácie ma príjemne prekvapil, blízky tvrdia, že zákrok mi ubral 10 rokov života. Som veľmi vďačná špičkovému výkonu MUDr. Zambojovi. Zdvihol mi sebavedomie a cítim sa krajšie. Keď budem riešiť do budúcna nejaké ďalšie zákroky a vylepšenia, určite sa zverím iba do rúk MUDr. Zamboja na klinike Belleza.

Príspevok od Michaela zo dňa 2024-02-15 o 16:27:16

Na klinike som bola už druhý krát. Pre dobrú skúsenosť. Každému kto sa chce cítiť lepšie s krajšie doporučujem kliniku..Úžasný prístup celého personálu .veľká profesionalita a ľudskosť MUDr. Zamboj je veľký profesionál a úžasný človek.

Príspevok od Denisa M. zo dňa 2024-02-13 o 13:49:13

Dnes som absolvovala kontrolu po štyroch mesiacoch od korekcie dolných a horných viečok, liftingu čela a obočia. Všetko je krásne zahojené, výsledok je unikátny. Nielenže som opticky omladla, ale perfektný výsledok operácie mi dodal aj sebavedomie, ktoré každá žena potrebuje, aby sa cítila pekne a komfortne. Na začiatku som absolvovala konzultáciu, po ktorej som sa napevno rozhodla, čo chcem upraviť. Pán doktor MUDr. Zamboj mi trpezlivo odpovedal na všetky otázky, povysvetľoval dopodrobna priebeh operácie tak, že som nadobudla voči nemu a klinike absolútnu dôveru. Operácia prebehla v absolútne sterilnej a profesionálne vybavenej operačnej sále. Pred a po operácii mi bola poskytnutá útulná a čistučká izba. Celý personál kliniky bol veľmi profesionálny, úslužný a neskutočne milý. Týmto chcem za všetko veľmi pekne poďakovať MUDr. Zambojovi, sestričkám a pani na recepcii. Ďalší zákrok som rozhodnutá absolvovať opäť na tejto klinike u MUDr. Zamboja.

Príspevok od Erika zo dňa 2024-01-08 o 15:19:20

Pre kliniku Belleza som sa rozhodla po prečítaní kladných recenzii a nelutujem ,podstúpila som zväčšenie prsníkov s výsledkom som nadmieru spokojná ,ďakujem pánu dr.Zdenkovi Zambojovi a celému tímu....

Príspevok od Lidka zo dňa 2023-11-17 o 22:12:14

Kliniku Bellezu jsem navštívila jako čtvrtou,když jsem hledala pomoc po nezdařené operaci vrchních víček na klinice na Moravě. Po tomto zákroku mě spadlo úplně obočí tak,že jsem měla oči moc smutné a nepé?né. Při konzultaci u MUDr.Z Zamboja mě mile překvapil profesionální a lidský přístup a i když jsem se zákroku obávala, věděla jsem při odchodu z kliniky,že kdybych toto měla podstoupit, tak se sveřim jedine MUDr. Z. Zambojovi. Zákrok proběhl úplně bez bolesti a problémú a to díky šikovným rukám pana doktora. P. Doktor me vše vysvetli před zákrokem i po zákroku. Ješte neubehl ani měsíc od zákroku a vše je super a s výsledkem jsem spokojená. Už teď vím, že kdybych chtěla něco vylepšit, tak jedině kliniku Belleza a p. Doktora. Zamboja.. Jen škoda ,že jsem nevěděla o této klinike dřiv.Mohla jsem si ušetřit rok trápeni a smutných očí z předešlé jiné kliniky .Chtěla bych mnohokrát poděkovat příjemným sestřičkám, které mě na zákrok připravovali a ještě jedno veliké děkuji p. MUDr. Z. Zambojovi. Konečné jsem zase štastná

Príspevok od Zuzana M. zo dňa 2023-11-14 o 12:01:17

Profesionalita, vzájomná zohratosť a ľudskosť celého teamu bola výraznou podporou počas všetkých fáz- prípravy, zákroku i rekonvalescencie. Dr. Zamboj sa mi venoval s evidentným záujmom a odbornou skúsenosťou par excellence! Zákrok, ktorý bol "výzvou", previedol mimoriadne precízne. Výsledok zákroku - moje očakávania boli prekonané. Podstúpila som modeláciu a zväčšenie prsníkov. Úprimné ďakujem!

Príspevok od Harald Dippmann zo dňa 2023-09-23 o 16:26:22

Sehr geehrter Herr MUDr. Zdenko Zamboj, es ist mir ein Anliegen, Ihnen meine Wertschätzung auszudrücken. Eine Wertschätzung die mit einem, für mich persönlich wichtigen, Schwerpunkt begann….Vertrauen zu bekommen, in die medizinische Lösung eines ästhetischen Problems. ….Rhinophyma Mit 81 Lebensjahren nicht unbedingt ein selbstverständlicher Schritt. Sie haben es mir rückblickend, vom ersten Moment ihrer Beratung an, erleichternd…leicht gemacht, Angst zu verlieren. Sie überzeugen mit Fachkompetenz in sensibler Detailberatung…danke hierfür. Aber natürlich noch wichtiger, und über Maßen zufriedenstellend, ist das praktische Ergebnis Ihrer Arbeit, welches, im wahrsten Sinne des Wortes, …“sich sehen lässt“… …jeder Blick in den Spiegel bestätigt dies… ..wie es übrigens auch meine Dermatologin in Deutschland tat. Ach ja….die Behandlung selbst, wie vorausgesagt, kaum spürbar mit prognostizierter Heildauer. Besser geht es nicht…..empfehlenswert. Dank auch an Ihre wunderbar freundlichen Mitarbeiterinnen. Ihr Harald Dippmann, Frankfurt /Main

Príspevok od Helene zo dňa 2023-09-21 o 06:59:18

Ich habe Augenlieder gemacht und Gesicht Laser , bin sehr begeistert von Ergebnisse. Angefangen von Termin, Beratung alles genau wie ich es wollte. Der Arzt ist sehr ruhig erklärt alles wie der OP läuft und nur was ist nötig macht . Meine Augen nach eine Woche waren Geheilt ohne blau zu sein und könnte raus gehen , die Augen sind nicht mehr schwer und müde . Er hat eine goldene Hand wie man sagt. Danke an das ganze Team und machen Sie weiter hin viele glückliche so wie mich.

Príspevok od Dana Cvoligová zo dňa 2023-06-19 o 08:10:49

Dňa 12.6. 2023 som na klinike V Trnave absolvovala operáciu horných aj dolných viečok ,lifting čela a obočia. Som teda ešte veľmi krátko po zákroku, ale už teraz vidím ,že výsledok bude vynikajúci. Po operácii neboli žiadne bolesti . Pánovi doktorovi Zambojovi dôverujem od prvého stretnutia, konzultácie, kedy sme sa spolu s manželom na zákroky objednali. Pán doktor bol veľmi milý , ústretový , všetko nám pekne vysvetlil a ukázal na fotografiách . Taktiež následná telefonická komunikácia s recepciou bola veľmi príjemná . Pán doktor , veľká vďaka za perfektne prevedenú operáciu, takisto Vám aj sestričkám veľmi pekne ďakujem za milé prijatie , super atmosféru , starostlivosť a profesionálny prístup počas operačného dňa. Určite kliniku Belleza odporúčam .

Príspevok od Alena Rusovová zo dňa 2023-05-29 o 21:06:20

Dobrý deň, chcela by som sa veľmi pekne poďakovať Dr. Zdenkovi Zambojovi, ktorý mi operoval prsníky (redukcia) za maximálnu profesionalitu, ľudský prístup a krásnu prácu. Celý tím kliniky Belleze v Trnave bol vynikajúci, milí a starostlivosť kvalitná. Ďakujem, že ste mi skvalitnili život.

Príspevok od Daniela zo dňa 2023-05-25 o 06:33:43

Výborná práca a skvelý prístup. Ďakujem za všetko. Pán doktor Zamboj je výborný odborník a zmenil mi život. Ešte raz ďakujem krásne za všetko.

Príspevok od Erika Vulganová zo dňa 2023-03-30 o 07:51:17

Dobrý deň. Na svoje 50te narodeniny som sama sebe ,,dopriala" ako darček operáciu horných a dolných viečok. Ďakujem pánovi MUDr.Zdenkovi Zambojovi za jeho perfektne odvedenú prácu,rady a usmernenie do budúcna. Taktiež vďaka celému operačnému tímu za odbornú starostlivosť a ľudskosť. Táto operácia ako darček bola pre mňa dobrá voľba, pretože ho denno denne nosím všade so sebou. Cítim sa sebavedome, omladene a spokojne. Ďakujem

Príspevok od Janka Molnárová zo dňa 2023-03-29 o 18:30:16

V decembri 2022 som na klinike Belleza v Trnave podstúpila operáciu horných očných viečok u pána MUDr. Zamboja. Neskutočne príjemný pán doktor a samozrejme aj celý personál. Všetko mi vysvetlil pred aj po zákroku. Deň po operácii sa informoval o mojom stave, čo ma príjemne prekvapilo. Som veĺmi spokojná s výsledkom.Takže vrelo odporúčam MUDr.Zamboja, nad iným ani nerozmýšľajte... Maximálna spokojnosť :-)...ĎAKUJEM !!!

Príspevok od Oľga zo dňa 2023-03-29 o 13:43:20

Na tejto klinike som podstúpila blepharoplastiku horných viečok s fixáciou obočia,ďakujem celému tímu za super starostlivosť, zvlášť Dr,Zambojovi,som nad mieru spokojná, možem len odporučiť,ešte raz veľmi pekne ďakujem.

Príspevok od Dagmar Fisk zo dňa 2023-03-23 o 17:07:20

Na klinike v Trnave som podstupila labioplastiku u pana Mudr Cehlara. Pan doktor je skutocny macher, s vysledkom som maximalne spokojna. Prijemny, ludsky a profesionalny pristup vsetkych na klinike je len ceresnickou na torte.

Príspevok od Lýdia Weber zo dňa 2023-02-28 o 13:05:33

Chcem poďakovať pánovi doktorovi Zambojovi,ktorý mi operoval očné viečka.Operácia prebehla v príjemnej atmosfére a bola úplne bezbolestná.S výsledkom som maximálne spokojná.Jeho profesionálnu prácu všetkým odporúčam.

Príspevok od Anna Denková zo dňa 2023-02-02 o 17:06:13

Dobrý deň, chcela by som sa touto cestou úprimne poďakovať Dr.Zdenkovi Zambojovi za profesionálny a ľudský prístup, ako aj prinavrátenie môjho vlastného sebavedomia.Operoval mi horné a spodné viečka a momentálne, nielen ja, ale aj moje okolie oceňuje jeho prácu. Zároveň ďakujem za vytvorenie príjemnej nálady pred operáciou, nakoľko som mala strach.Vrelo ho doporučujem všetkým dámam, ktoré majú pochybnosti alebo ťažkosti s rozhodnutím.Cítim sa dobre a som spokojná .Najlepšie to komentuje moja 5ročná vnučka : Starká ja som taká rada, že si "mladá". Pán doktor....srdečne ďakujem.

Príspevok od gabriela csukova zo dňa 2023-01-22 o 19:52:48

Pred štyrmi dňami mi robil MUDr. Zamboj blefaroplastiku horných viečok.K hodnoteniu výsledku operácie sa vyjadriť ešte neviem, ale k pristupu ku mne ako k pacientke ano . Celý personál od recepčnej až po sestričky,jedným slovom super,ešte aj na druhý deň sa zaujímali ,či nemám teplotu alebo iné komplikácie. A MUDr. Zamboj ešte milší a priatelskejší ako na úvodnom videu.Dúfam ,že aj po odznení opuchov budem môcť robiť dobrú reklamu.ĎAKUJEM

Príspevok od Erika Vulganová zo dňa 2023-01-13 o 11:39:21

Dňa 12.1.2023 som absolvovala operáciu horných viečok a fixáciu obočia. Maximálna spokojnosť. Ďakujem pánovi MUDr. Zdenkovi Zambojovi za ochotu,starostlivosť,odporučenia a taktiež celému operačnému tímu profesionálov, za skvele odvedenú prácu na mojich očkách. Môžem len odporučiť. Táto operácia nebola pre mňa posledná, pretože viem, že sa zverujem do ,,zlatých rúk”, kde je výkon,,dokonalý” ĎAKUJEM

Príspevok od Kristina zo dňa 2022-11-19 o 14:30:18

Dobrý deň, pred piatimi dňami som podstúpila zákrok na klinike a bola som neskutočne spokojná. Spokojná so samotným výkonom, ale spokojná aj s personálom, so sestričkami, a hlavne s pánom doktorom Zdenkom Zambojom. Od prvej chvíle sa mi venovali, hned so mňa opadol strach a obavy. Po celý čas sa o mňa starali a boli veľmi ústretový. Dakujem im všetkým, a ak náhodou budem ešte rozmýšľať nad nejakou mojou úpravou, isto sa sem vrátim. Ešte raz ďakujem.

Príspevok od Elena Š. zo dňa 2022-10-19 o 21:14:31

Na klinike Belleza v TT som pred mesiacom podstúpila operáciu na zväčšenie prsníkov, vysledok dokonalý, veľmi pekne ďakujem dr.Z.Zamboj, za milý a tak profesionálny pristup, celému personalu tejto kliniky,prajem všetko dobre.

Príspevok od Alena C. zo dňa 2022-09-20 o 20:18:39

Chcem vyjadriť max.spokojnost po dnešnom zákroku aplikácie botoxu a odstránenia znamienok.Mudr.Cehlár má profesionálny,milý prístup ku klientovi.Všetko krásne odborne vysvetlil a poradil.Človek sa vôbec nemusí obávať tam prísť a cíti sa tam dobre.Určite to nebol môj posledný zákrok.Neskutočne šikovný,zohrany tím.Rovnako chválim príjemné vystupovanie sestričky.Prajem veľa spokojných klientov.

Príspevok od Silvia zo dňa 2022-09-07 o 20:01:23

Ako vždy, maximálna spokojnosť. Pán doktor a celý jeho tím je úžasný!

Príspevok od EvaMa zo dňa 2022-07-11 o 15:25:55

jedna z mála kliník kde človek nemusí mať strach ale môže sa pokojne zveriť do rúk odborníkov, od sestričiek po pána doktora. Ja môžem len odporučiť.

Príspevok od Jana Jany zo dňa 2022-06-28 o 12:07:03

Asi pred týždňom som absolvovala výmenu implantátov a výsledkom som skutočne PRIAM OČARENÁ. Veľmi pekne ďakujem Dr. Zambojovi, jedinému MAJSTROVI vo svojom fachu. Na klinike som sa cítila takmer bez stresu aj vďaka láskavému a profesionálnemu prístupu celého tímu. Čas vždy veľmi rýchlo plynie, stále je čo vylepšovať :-) a tak nepochybujem o tom, že ak sa rozhodnem ešte niečo upraviť, s radosťou sa na kliniku vrátim. Kliniku každému vrelo odporúčam!!!! J. K.

Príspevok od Monika zo dňa 2022-06-24 o 11:17:09

Po minuločnom úspešnom zákroku (necklift a facelift) som sa opäť s dôverou zverila do rúk MUDr. Zamboja. V apríli 2022 som absolvovala liposukciu dvoch oblastí kombinovanú s ošetrením technológiou Renuvion a z výsledku som nadšená. MUDr. Zambojovi a celému tímu.kliniky ďakujem za odbornosť a skvelý prístup k pacientom.

Príspevok od Andrea Z zo dňa 2022-06-12 o 21:19:56

Musím vyjadriť maximálnu spokojnosť so zákrokom, ktorý som podstúpila v januári 2022 na tejto klinike (argumentácia prsníkov). Celý operačný tým sa správal nanajvýš profesionálne a operatér Dr. Zamboj predviedol úžasnú zručnosť. Túto kliniku smelo odporúčam všetkým ostatným. K spokojnosti prispievalo aj príjemné prostredie a starostlivosť sestier. Veľmi pekne vám všetkým ĎAKUJEM.

Príspevok od Andrea zo dňa 2022-03-23 o 19:26:37

Ako vždy,obrovská spokojnosť!!!Chcem sa veľmi pekne poďakovať za skvelú prácu,ktorú vykonal pán doktor Zamboj.Bývam na Kysuciach a vo Viedni,predtým,ako som spoznala pána doktora Zamboja,som spoznala už X kliník.Centrum Belleza navštevujem 6 rokov a nikdy,nikde predtým som sa nestretla s tak úžasným prístupom ako práve tu.Pán doktor je maximálne úprimný a ľudský lekár s veľkým srdcom a obrovskými odbornými schopnosťami.Celý personál,počnúc úžasným prístupom od príchodu na recepciu,sestričky vždy vysmiate,komunikatívne,na profesionálnej úrovni.U pána doktora Zamboja som podstúpila blefaroplasiku,odstránenie znamienok a pravidelne chodím na mezoterapiu a botox.Blefaroplastiku si neviem vynachváliť a vďaka mezoterapii pôsobí moja pleť prirodzene mladistvo,aj keď priznávam,o pleť sa v posledných rokoch veľmi nestarám a som k tomu ešte fajčiarka????Dnes som prvý krát podstúpila hydratáciu pier kyselinou hyaluronovou.Povedala som si,že keď už,tak jedine u pána doktora????Som pár hodín po zákroku a pery už teraz vyzerajú neskutočne krásne,sú plnšie a hlavne!!! pôsobia úplne prirodzené.Pán doktor má naozaj zlaté ruky a má zaslúžene moju obrovskú !!! dôveru.Vrelo odporúčam túto kliniku a veľmi sa teším,že som a budem vernou klientkou kliniky Belleza.VĎAKA!!!

Príspevok od Andrea Freidl zo dňa 2022-03-23 o 19:17:24

Ako vždy,obrovská spokojnosť!!!Chcem sa veľmi pekne poďakovať za skvelú prácu,ktorú vykonal pán doktor Zamboj.Bývam na Kysuciach a vo Viedni,predtým,ako som spoznala pána doktora Zamboja,som spoznala už X kliník.Centrum Belleza navštevujem 6 rokov a nikdy,nikde predtým som sa nestretla s tak úžasným prístupom ako práve tu.Pán doktor je maximálne úprimný a ľudský lekár s veľkým srdcom a obrovskými odbornými schopnosťami.Celý personál,počnúc úžasným prístupom od príchodu na recepciu,sestričky vždy vysmiate,komunikatívne,na profesionálnej úrovni.U pána doktora Zamboja som podstúpila blefaroplasiku,odstránenie znamienok a pravidelne chodím na mezoterapiu a botox.Blefaroplastiku si neviem vynachváliť a vďaka mezoterapii pôsobí moja pleť prirodzene mladistvo,aj keď priznávam,o pleť sa v posledných rokoch veľmi nestarám a som k tomu ešte fajčiarka????Dnes som prvý krát podstúpila hydratáciu pier kyselinou hyaluronovou.Povedala som si,že keď už,tak jedine u pána doktora????Som pár hodín po zákroku a pery už teraz vyzerajú neskutočne krásne,sú plnšie a hlavne!!! pôsobia úplne prirodzené.Pán doktor má naozaj zlaté ruky a má zaslúžene moju obrovskú !!! dôveru.Vrelo odporúčam túto kliniku a veľmi sa teším,že som a budem vernou klientkou kliniky Belleza.VĎAKA!!!

Príspevok od Dagmar zo dňa 2022-03-13 o 14:49:25

Úplná spokojnosť výborná starostlivosť,milý personál a super pán doktor Zamboj.Velke ďakujem.

Príspevok od anetta zo dňa 2021-11-03 o 19:56:54

Absolvovala som u doktora Zamboja blefaroplastiku hor. viečok a nedá mi podeliť sa o o moju skúsenosť. Som nadmieru spokojná s výsledkom, pričom týždeň dovolenky na rekonvalescenciu mi v pohode stačil. Odporúčam všetkým, ktorí takýto zákrok u pána doktora zvažujú. Perfektná predoperačná starostlivosť, o samotnej operácii som v podstate ani nevedela, že ju odstupujem a pooperač. starostlivosť rovnako na výbornú. Výsledok - priam ohromujúci. Oči otvorené ako sova, absolútny komfort a neskutočné omladenie. Naozaj opäť skvelý výkon pána doktora. Je to naozaj umelec! ďakujem a naozaj odporúčam!!!

Príspevok od Silvia zo dňa 2021-10-21 o 21:59:03

Dnes mi robili zákrok. Keďže som zatiaľ ubolená a opuchnutá, neviem posúdiť ešte výsledok. Chcem sa veľmi poďakovať všetkým o úžasnú a profesionálnu starostlivosť. Ste všetci k pacientom veľmi zhovievaví a milí. Ešte raz veľké ďakujem za všetko, snáď výsledok bude taký úžasný ako vaša starostlivosť.

Príspevok od Katarína zo dňa 2021-10-20 o 16:48:43

Som len pár dní po zákroku...ešte trochu ubolená, ale o to viac spokojná. Podstúpiť mastopexiu u MUDr. Zamboja som sa rozhodla na základe skvelých odporúčaní. Už po prvej konzultácii som vedela že som sa rozhodla správne. Prístup tímu na Belleza klinike je vysoko profesionálny. Touto cestou sa chcem poďakovať MUDr. ZAMBOJOVI za jeho profesionálny prístup a precíznu prácu a zároveň vyzdvihnúť empatickosť a profesionalitu sestričky JANKY...ešte raz veľké ĎAKUJEM !!!

Príspevok od Andrea zo dňa 2021-09-23 o 19:05:15

Chcela by som vyjadriť maximálnu spokojnosť s celým tímom kliniky MUDr. Zdenka Zamboja, čo sa týka celého priebehu aj výsledku zákroku. Operácie horných viečok som sa veľmi bála, ale vďaka prístupu všetkých ako aj ich postupom a technológiám som celú operáciu zvládla v úplnom relaxe a bez akejkoľvek bolesti. Vrúcna vďaka.

Príspevok od Miriam zo dňa 2021-09-22 o 18:27:11

Kliniku Belleza a pána Dr. Zamboja môžem len odporučiť každej klientke alebo klientovi, ktorí sa rozhodujú a váhajú nad výberom kliniky. Veľká profesionalita aj prístup, príjemné moderné prostredie. Mám za sebou niťový lifting, ktorý sa vydaril, za čo som veľmi vďačná, pretože zákrok som podstúpila skutočne s obrovskými obavami, ako to dopadne. S výsledkom som naozaj veľmi spokojná. Moja tvár je mladšia a vypnutá, a zároveň je vzhľad veľmi prirodzený. Maximálna spokojnosť :-)

Príspevok od Stanka zo dňa 2021-09-20 o 17:40:57

Moja skúsenosť s klinikou Belleza sa dá opísať jedným slovom ,, dôvera,,. Od prvého momentu ako som vstúpila do ambulancie MUDr. Zdenka Zamboja som bola rozhodnutá, že operáciu horných viečok mi bude robiť práve on. Je to veľký profesionál a skúsený odborník. Operácia dopadla nad moje očakávania a som naozaj maximálne spokojná. Vrelo odporúčam a ak budem chcieť v budúcnosti opäť niečo vylepšiť, určite sa tam vrátim. Ďakujem ????

Príspevok od Monika zo dňa 2021-09-12 o 11:49:10

Pred 2 mesiacmi som na klinike Belleza absolvovala facelift a necklift. Som šťastná, že som sa rozhodla zveriť sa do rúk MUDr.Zamboja, ktorý si moju dôveru získal už pri úvodnej konzultácii. Presvedčil ma nielen skvelými referenciami, ale najmä svojou istotou pri navrhnutí konkrétneho zákroku a jasnými odpoveďami bez nutnosti použitia veľkých slov alebo sľubov. Výsledok zákroku prekonal moje očakávania po každej stránke. Krk a tvár výrazne "omladli" a dosiahnutý efekt je zároveň úplne prirodzený. Najvyššie hodnotenie si zaslúži trpezlivý, milý prístup pána doktora, ktorý mi prostredníctvom emailu promptne odpovedal na všetky otázky v akomkoľvek čase, vrátane víkendu. Pre MUDr. Zamboja som sa preto bez váhania rozhodla aj v prípade ďalšieho zákroku plánovaného na jeseň. Klinika Belleza si zaslúži najvyššie odporúčania, teším sa, že som si vybrala správne.

Príspevok od Marian zo dňa 2021-08-31 o 12:36:12

Ůplná spokojnosť, aj s odbornosťou aj s prístupom.

Príspevok od Martina zo dňa 2021-07-18 o 23:11:40

Ďakujem za profesionálny prístup a skvelú prácu, ktorú vykonal pán doktor Zamboj. Dlhšie som váhala nad korekciou horných viečok a niťového liftingu. Počas zákroku, ani po ňom som nepociťovala žiadnu bolesť, ktorá býva často príčinou váhania mnohých pacientov, či daný zákrok absolvujú. Po vykonaní uvedených zákrokov, moja tvár pôsobí mladšie, ale prirodzene. Určite kliniku Bellaza odporúčam všetkým, ktorí si vyberajú zariadenie pre absolvovanie kozmetického zákroku. Pán doktor mi počas konzultácie odporučil niťový lifting, (chcela som pôvodne face lifting) a som rada, že som ho poslúchla. Kvalita, odbornosť a ľudský prístup lekára je najvyššou hodnotou pre pacientov. Určite sa aj v budúcnosti znova rozhodnem pre túto kliniku.

Príspevok od Marieta zo dňa 2021-06-30 o 17:19:50

Na klinike Belleza som absolvovala zakrok Mastopexia resp. Modelacia prsnikov u MUDr. Zamboja. S vysledkom som maximalne spokojna. Musim vyzdvihnut profesionalny pristup celeho teamu, mily, ustretovy a priatelsky personal, ktory sa naozaj o pacientov prikladne stara. V neposledom rade musim pochvalit velmi sikovneho pana doktora. Krasna praca. “Prsia ako v 20tke” naozaj splnil do bodky ???? DAKUJEM ZDENKO ZAMBOJ

Príspevok od Jozef zo dňa 2021-06-22 o 14:31:38

Zvyčajne recenzie píšu tí , ktorí nejaký zákrok absolvujú - no ja som sa rozhodol napísať svoj názor za seba aj keď zákrok absolvovala manželka a to augmentáciu prsníkov /zväčšenie pŕs pomocou silikónových implantátov / na tejto klinike : Belleza - Centrum. To , že je manželka spokojná jednak s prístupom pána doktora Zamboja , ako aj s celkovým priebehom a o to viac s výsledkom sa dá pri takýchto profesionáloch aj predpokladať za čo mne, ako manželovi sa patrí zaslať poďakovanie. Za starostlivosť, prístup a spokojnosť , ale za seba musím doplňujúco napísať , že ako chlapa ma pohľad na tak dokonalé prsia "opäť zobudil" , ako by som mal doma späť 20 ročnú ženu s pevným poprsím, ktorá žiari je plná ženskosti a sebavedomia . Toto páni nie je príchod od kaderníčky , čo ráno po prebudení máte doma opäť pôvodnú pani- toto je páni trvalé , krásne ,vzrušujúce a neskutočne sexi . Dakujem pán doktor máte zlaté ruky a moja pani nádherné prsia . Doporučujem všetkým chlapom svoje dámy poslať k doktorovi Zambojovi - vráti Vám domov novú manželku -partnerku . Usmiatu ,sebavedomú , dobre naladenú , sexi a vždy" pripravenú " ..... Srdečná vďaka ešte raz

Príspevok od Klára Masárová zo dňa 2021-05-27 o 12:46:24

Na klinike Belleza som absolvovala augmentáciu prsníkov u pána doktora Zamboja. Už na 1. konzultácii si pán doktor svojím prístupom získal moju dôveru. Som nesmierne rada, že som operáciu podstúpila, s výsledkom som nadmieru spokojná. Pán doktor Zamboj je vnímavý, ústretový lekár, ktorý sa snaží splniť očakávania do botky, no zároveň navrhne variantu, ktorá by bola vhodnejšia, čo svedčí o jeho profesionalite a skúsenostiach. Nesmiem zabudnúť pochváliť ani príjemné a milé sestričky, ktoré sa o mňa po operácii starali. Boli ochotné a vždy príjemné. Ak budem v budúcnosti opäť potrebovať nejaké to vylepšenie, nebudem váhať a opäť navštívim kliniku Belleza.

Príspevok od Anna M. zo dňa 2021-04-13 o 20:45:13

Dňa 3.12.2020 som na klinike podstúpila korekciu očných viečok. MUDr. Zdenko Zamboj mi nielen zachránil viečka ale aj nevrátil sebavedomie. Už som neverila, že moje viečka môžu vyzerať tak ako dnes po zákroku. Má zlaté ručičky a ja som mu nesmierne vďačná. Celý personál kliniky je veľmi profesionálny a zároveň milý a ústretový. Preto som v návštevách kliniky neskončila. :) Mám za sebou aplikáciu botoxu do vrások na čele a medzi obočím. Moje hlboké vrásky sú minulosťou. Účinok botoxu bol vidieť už v deň vpichu botoxu. Takže opäť spokojnosť neopísateľná. Keďže chcem aby moja pleť opäť vyzerala sviežo a mlado :) vyskúšala som fotorejuvenizáciu celej tváre. Čaká ma ešte niekoľko ošetrení touto metódou. Po pár dňoch moja pleť je na pohľad krajšia, zjednotila sa mi farba pleti a zmenšili póry, takže opäť výborná voľba ošetrenia pod správnym vedením špičkových odborníkov. Môj záver je taký, že ak premýšľate nad klinikou, tak jednoznačne Belleza v Trnave. MUDr. Zdenko Zamboj ĎAKUJEM.

Príspevok od Bednárova zo dňa 2021-02-20 o 09:39:06

Dňa 17.2.2021 som absolvovala zákrok Vaser 4D lipo . Zákrok prevádzal pán MUDr Zdenko Zamboj ktorý mi na začiatku všetko ochotne vysvetlil, takže počiatočné obavy opadli . Veľmi si cením jeho prístup bol usmievavý, milý, trpezlivý.Taktiež musím pochváliť sestričky, aj pani recepčnú, boli ochotné a svoju prácu vykonávali s úsmevom.S prácou p.Mudr Zamboja som nadmieru spokojná splnil moje očakávania,a aj môj sen mať ploché brucho za ktoré som sa hanbila , keďže po 4 pôrodoch už nebolo vôbec pôvabné..... Takže dámy ....páni ... ak váhate, nad akýmkoľvek zákrokom, všetkými desiatimi odporúčam jednoznačne p.Mudr Zdenka Zamboja nebudete ľutovať...Na záver chcem ešte vyzdvihnúť kliniku Belleza ktorá je krásne zariadená, moderná, hlavne čistá takže dávam 10 bodov z 10- ich...ak sa v budúcnosti rozhodnem ešte pre nejaký zákrok tak jednoznačne na klinike Belleza v Trnave...????????

Príspevok od Katarína Hájiková zo dňa 2021-01-13 o 11:07:12

Som veľmi rada, že som si vybrala z X kliník páve túto a Dr. Zamboja. Prístup je veĺmi individuálny, osobný a profesionálny. Bola som na konzultácii viackrát, kým som si bola zákrokmi istá a oceňujem trpezlivosť pána doktora.. nikdy som nemala pocit, že sa pán doktor ponáhľa, alebo že ho zdržujem... Bola som na korekcii pŕs po troch deťoch a lipo brucha, som veľmi spokojná aj s rýchlou a diskrétnou hospitalizáciou, dohodli sme sa na všetkom, čo mi vyhovovalo.. Taktiež si veľmi cením (keďže na inej klinike pri zákroku som to nemala) , že pán doktor ihneď po prebudení z narkózy bol pri mne, všetko mi vysvetlil, čo robil ako to išlo, posmelil.. inde bola len sestrička a nič odborné som sa teda nedozvedela. Personál úžasný, a atmosféra ako doma :-)

Príspevok od Eva zo dňa 2021-01-12 o 19:10:42

Na klinike som podstúpila invazívny zákrok facelifting. Svoju dôveru som odovzdala MUDr. Zambojovi,ktorý vrátil mojej tvári úsmev a mne sebadôveru. Pán doktor je úžasný človek,s ľudským prístupom,ale predovšetkým,citlivými a odbornými rukami. S konečným výsledkom som nadmieru spokojná a verím,že v budúcnosti ešte využijem jeho schopnosti. Týmto mu vyjadrujem veľkú vďaku a úctu,ako aj celému personálu kliniky.

Príspevok od Viera Mládková zo dňa 2020-11-25 o 08:32:30

S dôverou som sa odovzdala do rúk špecialistu, Dr. Zdenka Zamboja. S výsledkom operačného zákroku som veľmi spokojná. Zmenil mi kvalitu života. Veľké ďakujem. Absolvovala som blefaroplastiku horných a spodných viečok. Ak máte problémy, riešte ich, odporúčam kliniku Belleza, pána Dr. Zdenka Zamboja.

Príspevok od Silvia zo dňa 2020-11-11 o 18:47:37

9.11. som podstúpila na klinike abdominoplastiku, operoval ma Mudr. Zdenko Zamboj, ktorého ako človeka a lekára môžem len doporučiť. Je to človek na správnom mieste, rovnako ako aj zvyšok personálu na klinike. Absolvovať zákrok na klinike Belleza bolo moje najlepšie rozhodnutie.

Príspevok od Zuzana zo dňa 2020-11-03 o 17:00:19

Uplna spokojnost s personalom, vybavenim, casovou flexibilitou aj cenou. Najma pani anesteziologicka, polku prace zvladla aj bez ukludnovacich prostriedkov. U mna strach len posledne 3 sekundy. Velmi pekne dakujem.

Príspevok od Mária zo dňa 2020-11-01 o 00:24:46

Kto zvažuje korekciu očných viečok tak Belleza je to správne miesto.Pán doktor Zamboj je veľmi milí a príjemný.Som spokojná s výsledkom korekcie horných viečok ,všetko sa pekne zahojilo a ani nepoznať,že som bola na zákroku.Chcela by som veľmi pekne poďakovať Pánovi doktorovi Zambojovi aj Pani sestričke za profesionálny a ľudský prístup.Ďakujem.

Príspevok od Bea zo dňa 2020-10-26 o 09:42:37

Podstúpila som operáciu očných viečok 2.7.2020, nakoľko pri mojej diagnóze - endokrinná orbitopatia,som prešla niekoľko lekárov a nik mi nevedel pomôcť. Na doporučenie kamarátky som bola na konzultácii a následne na operácii u MUDr. Zamboja. Chcem sa z celého srdca poďakovať za prístup, za skvalitnenie môjho života, nakoľko výsledok je super, zapadám do normálneho davu a nemusím riešiť pohľady okoloidúcich. Poďakovanie patrí aj celému personálu. Vrele doporučujem . Ešte raz ďakujem ?

Príspevok od ada zo dňa 2020-10-17 o 12:59:33

S prístupom pani doktorky Kováčovej som veľmi spokojná, je veľmi láskavá a empatická, každý krok podrobne vysvetlí, z človeka opadnú obavy a stres zo zákroku. vrelo odporúčam a určite prídem znova. Prostredie je veľmi krásne a inšpiratívne.

Príspevok od Soňa zo dňa 2020-10-07 o 08:40:04

Kliniku určite všetkým odporúčam. Bála som sa zákroku, liposukcie, ale MUDr. Zamboj je jeden veľmi milý a ústretový človek..všetko bolo super, aj sestričky boli veľmi milé. S výsledkom som spokojná, keď ísť na akýkoľvek zákrok, tak klinika Belleza je tá pravá.????

Príspevok od Veronika zo dňa 2020-09-25 o 18:28:42

Podstúpila som odstránenie kruhov pod očami kyselinou HA u MUDr. Cehlára a s výsledkom som maximálne spokojná. Bolo to úplne bez problémov: žiadna bolesť, žiaden opuch ani modriny a výsledok je úplne perfektný. Rozhodne odporúčam.

Príspevok od Jarmila Peskova zo dňa 2020-09-17 o 09:49:18

Som tyzden po zakroku, zmensenie prsnikov. Som velmi, velmi spokojna nie len s tym, ze sa mi splnil sen ale aj pristupom , komunikacii a empatiou Dr. Zamboja a celeho personalu. Starstlivot sestricky po operacii bola ukazkova . Taky skvely pristup sa len tak lahko nevidi. Ak , tak jednoznacne doporucujem MUDr. Zamboja - Trnava Belleza.

Príspevok od Viva zo dňa 2020-09-16 o 10:13:36

Bola som v tejto uzasnej klinike na vyber dvoch znamienok, a velmi ma prekvapilo velmi rychly hlavne bezbolestivy zakrok od injekcie az po sitie..som absolutne nic necitila,tenucka iha,cize super.Pan dr v trnave aj sestricka sikovni velmiii.Akurat na vysledky cakam treti tyzden.Ale za to uz nemozu ze nestihaju.

Príspevok od Eva zo dňa 2020-09-03 o 20:11:08

Dlho som sa nevedela odhodlať na operáciu horných viečok,až rozhodli dcéry.Ako darček k narodeninám mi zabezpečili blefaroplastiku a facelift na klinike Belleza.Operácia i priebeh hojenia bol nebolestivý,po 10 dňoch som bola v práci.Veľké ďakujem patrí milému príjemnému profesionálnemu prístupu MUDr.Zamboja a celému kolektívu sestričiek.Vrele odporúčam,výsledok je fantastický.

Príspevok od Adriana Tothova zo dňa 2020-08-11 o 12:56:03

Veľké poďakovanie a vyjadrenie spokojnosti zamestnancom kliniky a hlavne MUDr. Zdenkovi Zambojovi za skvelý ľudský prístup, ochotu, profesionálnu prácu a príjemnú atmosféru na klinike v Trnave.

Príspevok od Henrieta zo dňa 2020-08-06 o 08:13:58

U pána Mudr. Zamboja som absolvovala augmentáciu prsníkov a niťový lifting. S výsledkom som nadmieru spokojná! Po augmentácii minimálne bolesti, po štyroch dňoch som už fungovala samostatne :-) , samozrejme s obmedzeniami a s dodržiavaním pokynov pána doktora. Teraz, skoro po troch mesiacoch, sa neviem na svoje nové prsia vynadívať :-). Po niťovom liftingu sa mi tvár nádherne vypla a omladenie je krásne vidieť. Pán doktor má naozaj zlaté ruky, celý personál kliniky je na vysokej profesionálnej úrovni a starostlivosť o klienta je po všetkých stránkach vynikajúca. Ďakujem celej klinike, určite sa budem aj naďalej zverovať do rúk profesionálov kliniky Belleza v Trnave !!!

Príspevok od Ivana zo dňa 2020-07-08 o 11:31:51

Absolvovala som liposukciu brucha a bokov u pána doktora Zamboja - a neľutujem. Jeho prístup je veľmi priateľský, profesionálny, ale hlavne ľudský. Aj sestričky a recepčné sú veľmi milé, ústretové a ľudské. Môžem iba odporučiť túto kliniku. Ak budem niečo potrebovať upraviť, už pôjdem iba tam. Ďakujem veľmi pekne za všetko :)

Príspevok od Lili zo dňa 2020-07-05 o 21:09:33

Absolvovala som u MUDr. Zdenka Zamboja operáciu horných viečok a ňiťový lifting a som nesmierne spokojná. Efekt je skvelý, pán doktor a sestrička tiež :) Omladla som a som veľmi spokojná.. Môžem len doporučiť..

Príspevok od Zuzana zo dňa 2020-07-01 o 09:09:38

Kliniku Belleza a MUDr. Zamboja navštevujem už niekoľko rokov. Okrem 3 väčších zákrokov tu riešim aj malé nedostatky svojho vzhľadu. Vždy odchádzam veľmi spokojná, pretože pán doktor Zamboj je veľký profesionál aj so svojím skvelým tímom. Určite by som nemenila, tu sa cítim vždy výborne. Ďakujem pán doktor :)

Príspevok od janol zo dňa 2020-06-13 o 12:12:18

som už starší. operovali mi bazalion na nose. Hovoriť o spokojnosti je málo. Operácia trvala cca 90 min. Bolo to viac než pohodové, Neskutočné, zlaté ruky Mudr. Zamboja Ďakujem. Bol som viac než príjemne prekvapený. Ešte raz ďakujem

Príspevok od Angelika zo dňa 2020-04-22 o 21:18:09

Absolvovala som operáciu horných očných viečok u pána dr.Zamboja. Neskutočne príjemný personál a samozrejme aj pán doktor (keby bol každý taký ).Všetko vysvetlené,postarané o mňa pred aj po zákroku.Celú operáciu som prekecala s doktorkom :-)-no netuším prečo som sa tak bála :-) .Pán doktor deň po operácii sa informoval o mojom stave,čo ma príjemne prekvapilo.Dnes som bola na kontrole a tak ako ja,aj on je spokojný s výsledkom.Takže vrelo odporúčam dr.Zamboja,nad iným ani nerozmýšľajte...Maximálna spokojnosť :-)...ĎAKUJEM !!!

Príspevok od Maja B. zo dňa 2020-02-26 o 11:31:36

Pred dvoma týždňami som absolvovala facelift, blefaroplastiku a liptransfer u pána dr. Zamboj v Trnave. S výsledkom som nadmieru spokojná, pretože zmena je výrazná, ale pritom veľmi prirodzená. Myslela som si , že pre tak náročný zákrok si budem musieť vyberať kliniky so zvučným menom z veľkých miest. Mýlila som sa,z konzultácií z Bratislavy a Prahy som odchádzala sklamaná. Až pri pánovi dr. Zambojovi som mala pocit, že sa môžem zveriť do jeho rúk. Celý personál je veľmi ústretový a milý, prostredie príjemné. Rada sa k Vám budem vracať. Ďakujem!

Príspevok od Maja B. zo dňa 2020-02-26 o 11:29:22

Pred dvoma týždňami som absolvovala facelift, blefaroplastiku a liptransfer u pána dr. Zamboj v Trnave. S výsledkom som nadmieru spokojná, pretože zmena je výrazná, ale pritom veľmi prirodzená. Myslela som si , že pre tak náročný zákrok si budem musieť vyberať kliniky so zvučným menom z veľkých miest. Mýlila som sa,z konzultácií z Bratislavy a Prahy som odchádzala sklamaná. Až pri pánovi dr. Zambojovi som mala pocit, že sa môžem zveriť do jeho rúk. Celý personál je veľmi ústretový a milý, prostredie príjemné. Rada sa k Vám budem vracať. Ďakujem!

Príspevok od Zuzana zo dňa 2020-02-25 o 12:31:24

niekoľkokrát som bola klientom kliniky v Trnave u MUDr Zamboja, vždy nadmieru spokojná nielen s prístupom pána doktora ale aj jeho skvelého personálu... ak ste s niečím spokojní vraciate sa ... ja som sa vrátila na väčší zákrok už po tretíkrát... odporúčam určite a veľmi ďakujem

Príspevok od Anna Kubíková zo dňa 2020-02-12 o 18:42:58

Píšem Vám, lebo som veľmi spokojná s Vaším pracoviskom v Žiari nad Hronom. Zákroky sú prevedené naozaj profesionálne a výsledok úžasný, prístup na vysokej profesionálnej úrovni. Vrelo odporúčam!

Príspevok od ANDREA zo dňa 2020-02-06 o 11:38:15

Dobrý deň prajem dňa 12.12.2019 som absolvovala operáciu horných viečok+facelift u mudr.Zdenka Zamboja.S operáciou som velmi spokojná a takisto s prístupom pána doktora a aj personálu :)Vrelo odporúčam aj ostatným.Ďakujem pekne :)

Príspevok od Ivana zo dňa 2020-02-03 o 16:12:00

Pred dvoma tyzdnami som podstupila zvacsanie prsnikov na Vasej klinike u dr. Zamboja. S vysledkom som nadmieru spokojna, ako aj s pristupom personalu a klinikou????????Pocas operacie mi bol zavedeny Ropivacaine-anestetikum a naozaj dva dni som ziadnu bolest necitila, potom trosku, ale za dva dni nic...prsia su po dvoch tyzdnoch krasne, tak sa tesim na finalny vysledok po 6mesiacoch, aj ked som s nimi uz teraz velmi spokojna a kliniku aj pana dr. Zamboja odporucam????????

Príspevok od Monika Dang vanova zo dňa 2020-01-23 o 22:32:24

Dneska so absolvovala odstránenie znamienka a chcem sa veľmi pekne poďakovať veľmi príjemný pán doktor sestrička skvelý prístup..Veľké DAKUJEM

Príspevok od Jana zo dňa 2019-12-29 o 15:15:50

Veľké poďakovanie a vyjadrenie spokojnosti zamestnancom kliniky a hlavne MUDr. Zdenkovi Zambojovi za skvelý ľudský prístup, ochotu, profesionálnu prácu a príjemnú atmosféru na klinike v Trnave.

Príspevok od Iveta zo dňa 2019-12-10 o 11:19:53

Ja som bola na operácii horných očných viečok. Operoval ma Mudr. Zdenko Zamboj. Tuto kliniku som navštívila po tretí krát. Vždy som bola nad mieru spokojná. Pán doktor Zamboj odviedol perfektnú a precíznu prácu. Mám iba malú tenučkú skoro neviditeľnú čiarku po reze. V deň kedy mi vyberali stehy som už bola v práci, nikto si nič nevšimol. Keby som ešte raz volila, tak by to bola Belleza Trnava. Ďakujem veľmi pekne.

Príspevok od Silvia Imrišová zo dňa 2019-12-07 o 09:20:05

Bola som na operácii facelift +horné viečka. Chcem sa poďakovať celému kolektívu v Trnave. MUDr. Zamboj veľmi milý, príjemný a ľudský. Zákrok bol v lokálnej anestézii. Vôbec nič som necítila a počas celej operácie hrala hudba na sále, čo má ukľudňovalo. Už po týždni môžem ísť do práce. Určite doporučujem a ešte raz ďakujem.

Príspevok od Renata zo dňa 2019-11-28 o 20:57:05

Veľke poďakovanie patrí pánu doktorovi Zdenkovi Zambojovi za perfektne odvedenú prácu pri operácii očných viečok!!!!!!!!!

Príspevok od Gitka zo dňa 2019-11-28 o 10:52:45

Bola som na odstránení "bradavice" laserom, ktorý som mala pod okom. MUDr. Koštialová ochotná, milá,všetko vysvetlila, skrátka ok.

Príspevok od Blanka Hornikova zo dňa 2019-11-21 o 18:11:11

Chcem sa verejne poďakovať a týmto aj odporučiť pána MUDr. Zamboja !!!!fakt príkladná starostlivosť a pritom citlivý a láskavý prístup. Zvlašť by som chcela vyzdvihnúť ochotu pána MUDr. Zamboja, ale aj pani recepčnej a aj sestričjam!!!!pretože takýto ľudský prístup nie je samozrejmosťou. Mala som malú dušičku, ale výsledok je už teraz viac ako dobrý!!!!!!! Cému kolektívu želám veľa zdravia a síl pri výkone,, skášlovacieho,, !!!!profesionálneho povolania a veľa takýchto spokojných pacientov ako som ja!!!!!!!!. Ďakujem 11.2019

Príspevok od Ita zo dňa 2019-11-19 o 17:49:23

Bola som na odstraneni rozsirenych cievok u dr. Dudasovej 2 x , cievky nezmizli. Prvy krat v januari, potom myslim v marci, kvoli pokazenemu pristroju a cievky stale odolavali. 3 x mi to odstranoval Mudr. Zamboj, ale cievky mam rozsirene stale. Tak za mna sklamanie.

Príspevok od Gretchen zo dňa 2019-11-19 o 15:59:43

U pána doktora Zamboja som podstúpila viac rôznych zákrokov, vrátane augmentácie a korekcie prsníkov, liposukcie, botox-u, výplne pier, odstránenia znamienok a ďalších a som veľmi rada, že som si vybrala túto kliniku - úžasný prístup pána doktora a celého personálu kliniky, špičkové technológie, fantasticky som sa cítila po celú dobu, od úvodnej konzultácie, cez samotný zákrok až po následné kontroly. Podľa môjho subjektívneho pohľadu, ale i reakcií môjho okolia a podľa odvedenej práce pána doktora vrele odporúčam a do budúcnosti majú vo mne vernú klientku. Ďakujem mnohokrát ????

Príspevok od Eva M. zo dňa 2019-09-27 o 20:56:02

Chcela by som touto cestou vyjadriť veľkú spokojnosť a vďaku celému tímu kliniky Belleza v Trnave, predovsetkym však MUDr. Zambojovi, u ktorého som absolvovala operáciu horných viečok s určitými špecifikami. Dlho som váhala, či vôbec nejaký zásah - povedzme že "nie nutný" podstúpiť, ale teraz som veľmi rada, že som sa k tomuto kroku odhodlala. Prístup personálu od prvotnej konzultácie až po pooperačnu kontrolu musím hodnotiť ako vysoko profesionálny, perfektný, príjemný, ľudský... Pána Dr. Zamboja som si pre operáciu vybrala na základe predošlých referencií a neľutujem, pretože odviedol perfektnú prácu a jeho milý, veľmi ľudský prístup a starostlivosť ma až udivuju. A jemnej práci jeho šikovných rúk a jeho estetickému cíteniu - hlboká poklona. Ešte raz veľké Ďakujem!

Príspevok od Iveta zo dňa 2019-06-13 o 14:20:37

Ja som kliniku navštívila už po druhýkrát. Tentokrát som absolvovala malý jednodňový chirurgický zákrok u MUDr. Dudášovej-Kompasovej. Pani doktorka so sestričkou boli veľmi milé, trpezlivé. Celý priebeh operácie mi komentovala, predom vysvetlila všetko, čo sa bude diať. Následnú starostlivosť mi zopakovala niekoľkokrát. Uvažujem ešte o operácii viečok. Samozrejme že sa zverím opäť do rúk na klinike Belleza v Trnave : Mudr. Zambojovi. Ďakujem Vám .

Príspevok od Iveta zo dňa 2019-06-13 o 14:19:53

Ja som kliniku navštívila už po druhýkrát. Tentokrát som absolvovala malý jednodňový chirurgický zákrok u MUDr. Dudášovej-Kompasovej. Pani doktorka so sestričkou boli veľmi milé, trpezlivé. Celý priebeh operácie mi komentovala, predom vysvetlila všetko, čo sa bude diať. Následnú starostlivosť mi zopakovala niekoľkokrát. Uvažujem ešte o operácii viečok. Samozrejme že sa zverím opäť do rúk na klinike Belleza v Trnave : Mudr. Zambojovi. Ďakujem Vám .

Príspevok od Miriam zo dňa 2019-06-12 o 18:55:16

The private clinic Belleza is the best private clinic I experienced in Slovakia. Most of my life I lived in the US; however, for the last 12 years, I have been living in Bratislava. Experience at Belleza was amazing and I felt like I was transposed to somewhere extraordinary. The client-centered approach, professionalism, cleanliness, beautiful premises and utmost care for the client were felt throughout all the procedures and visits. The positive experience with Belleza started from the initial communication and consultation with the physician (Zdenko Zamboj), finding a time slot most suitable to me, sending the contract in advance, giving me a beautiful private room (with air-conditioning, which was absolutely marvelous during the hot days of June) before the operation and after the operation to recover, changing cooling presses during my recovery, checking on me 3 days after the operation, to the follow-up visit to take out the stitches. Belezza is really a rare gem worth traveling to from any location. The operation itself (plastic surgery on my eye lids) was a very positive experience. The top-notch equipment used during the surgery and immediate aftercare in the recovery room helped with speedy recovery of the operation. I had no bruises, the swelling stopped after 4 days, and after 6 days the stitches came out. My eye lids feel fine and I can see much better now and my eyes do not get so tired in the evening. The final outcome is much better than I expected, which is something unusual for the medical field in Slovakia. I highly recommend Dr. Zdenko Zamboj, an excellent plastic surgeon, for any medical or esthetic operations performed at Belleza. The personnel at the clinic, namely Lenka Zamboj, is exceptional as well. My deepest gratitude!

Príspevok od Marek zo dňa 2019-04-01 o 16:30:54

Na klinike Belleza som bol na operácii očných viečok. Dnes som už Mesiac po zákroku. Výsledok vyzerá prirodzene a som sním nadmieru spokojný. Pán doktor Zamboj je super chirurg, má šikovné ruky a je vidieť, že má veľa veľa skúseností. Ešte raz veľké ĎAKUJEM

Príspevok od Angelika zo dňa 2019-01-31 o 16:11:34

Touto cestou chcem velmi pekne podakovat p.Dr. Zambojovi,ze mi vratil po rokoch sebavedomie,ktore som stratila po tehotenstve. Roky som sa odhodlavala na augmentaciu,nebola som nikdy pevne rozhodnuta pre konkretneho lekara. Bol pre mna dolezity pristup uz aj pri konzultacii. Pan Dr.bol velmi mily,sympaticky,usmievavy,podal mi ruku a to uz tiez o niecom svedci. Som prvy den po operacii a uz teraz vidim a citim,ze tie roku vahania stali za to, velmi sa tomu tesim. Odviedli ste skvelu pracu a mozem len odporucit. Taktiez prijemne,ciste prostredie,sestricky taktiez mile. Este raz velke dakujem

Príspevok od Angelika zo dňa 2019-01-31 o 16:11:06

Touto cestou chcem velmi pekne podakovat p.Dr. Zambojovi,ze mi vratil po rokoch sebavedomie,ktore som stratila po tehotenstve. Roky som sa odhodlavala na augmentaciu,nebola som nikdy pevne rozhodnuta pre konkretneho lekara. Bol pre mna dolezity pristup uz aj pri konzultacii. Pan Dr.bol velmi mily,sympaticky,usmievavy,podal mi ruku a to uz tiez o niecom svedci. Som prvy den po operacii a uz teraz vidim a citim,ze tie roku vahania stali za to, velmi sa tomu tesim. Odviedli ste skvelu pracu a mozem len odporucit. Taktiez prijemne,ciste prostredie,sestricky taktiez mile. Este raz velke dakujem

Príspevok od Soňa zo dňa 2019-01-21 o 16:30:24

Touto cestou chcem poďakovať celému tímu a Mudr. Zamboj je proste úžasný lekár. Veľké ďakujem.

Príspevok od Helena zo dňa 2018-09-21 o 08:21:07

Touto cestou dávam nie 5,ale 10 hviezdičiek celému tímu Belleza.Mudr.Zdenko Zamboj má zlaté ruky. Facelift, ktorý som u neho absolvovala previedol priam bravurne,i napriek mojím veľkým problémom so zrážanlivostou krvi. Bez modrin, bez väčších opuchov som po piatich dňoch bola v obchode a na deviaty deň normálne v práci . Obrovské ďakujem .

Príspevok od EM zo dňa 2018-04-04 o 15:49:13

Z mojej strany veľká spokojnosť. Veľmi milá pani doktorka aj sestrička. Všetko vopred vysvetlia, sú trpezlivé, pokojné, neodfláknu nič. Ja určite odporúčam.

Príspevok od Alena zo dňa 2018-02-17 o 11:20:48

Dobrý deň, na tvári som mala velke znamienka z ktorých vyrastali chlpy. Rozhodla som sa ich dať odstrániť u pána doktora Zamboja. Teraz som z toho zúfalá a smutná lebo pán doktor neodstránil korienok a chlp mi naďalej vyrastá a akurát na viditelnom mieste. :(

Príspevok od Monika zo dňa 2017-07-07 o 13:55:16

Touto cestou by som sa chcela Vám a Vašemu týmu poďakovať za prácu, ktorú ste odviedli. Máte veľmi šikovné ruky a výsledok prekonal moje očakávania. Tiež ďakujem personálu, ktorý bol veľmi milý, ochotný, trpezlivý....Ženám, ktoré sa boja a sú neisté - tak operáciu odporúčam podstúpiť, pretože budete len šťastné :)

Príspevok od Halina zo dňa 2017-04-04 o 08:13:12

Touto cestou by som sa veľmi pekne chcela poďakovať MUDr.Zambojovi a celému tímu centra v Trnave.Profesionálny a ľudský prístup ako aj veľká trpezlivosť a individuálny postoj ma zbavili komplexov a dodali pocit jedinečnosti.Píšem už deň po zákroku 4D liposukcii a pocit je nad očakávania.Len minimálne bolesti nevyžadujúce analgetiká a napriek miernemu opuchu a hematomom už viditeľný efekt.Želám preto celému tímu veľa síl, pozitívnej energie a pracovných úspechov.

Príspevok od Renáta Ch. zo dňa 2017-03-02 o 12:30:33

Pán doktor, ďakujem Vám a celému Vášmu tímu za moje "nové" telo :)

Príspevok od Ľubica O. zo dňa 2017-02-26 o 10:36:06

Pekný deň. Pred pár rokmi som absolvovala u pána doktora Zamboja v centre v Žiari nad Hronom operáciu očných viečok - nádherná práca! Keď mi na kožnom zistili basaliom na tvári a hrudníku, o inej klinike som vôbec neuvažovala. Pán doktor opäť predviedol dokonalú prácu. Príkladom je brada. Napriek ôsmim stehom je jazva tenučká a krásne sa hojí. Ďakujem pánovi doktorovi Zambojovi za skvele odvedenú prácu a úžasný prístup nielen jeho, ale aj sestričky. Centrum v Žiari nad Hronom vrele odporúčam!

Príspevok od Jana zo dňa 2017-02-01 o 13:29:36

Pekný deň. Touto cestou by som sa chcela poďakovať a zároveň pochváliť centrum Belleza za profesionálny a ľudský prístup.Bola som s prácou p.doktora Zdenka Zamboja a celého kolektívu spokojná,patrí Vám veľké ĎAKUJEM.Sú to dva roky po operácii-zväčšenie prsníkov,všetko prebiehalo bez problémov a výsledok je stále viac ako úžasný :D Som rada,že som sa rozhodla práve pre vašu kliniku. Prajem Vám do budúcna veľa daľších úspechov a spokojných pacientov.

Príspevok od Andrea zo dňa 2017-01-27 o 15:29:28

Pred týždňom som podstúpila operáciu faceliftingu a operáciu spodných viečok. Srdečne odporúčam každej žene, ktorá uvažuje o takomto zákroku. V lete som podstúpila u pána Dr. Zdenka Zamboja operáciu horných viečok spolu s brow liftom. Už vtedy som sa rohodla na základe veľkej spokojnosti zveriť sa do rúk pánovi Dr. Zambojovi aj pri tejto náročnej operácii. Moje veľké poďakovanie patrí celému tímu BELLEZA v Trnave, osobne ďakujem pánovi Dr. Zambojovi za jeho prístup, odbornosť a profesionalitu a výnimočné estetické citenie. Operácia trvala do 4 hodín, nemala som žiadne bolesti, všetko sa hojí veľmi dobre a ak by som to mala podstúpiť znovu, tak určite áno.

Príspevok od Zuzka zo dňa 2017-01-27 o 14:05:45

Milé centrum Belleza, touto cestou by som sa chcela úprimne poďakovať pánovi doktorovi Zdenkovi Zambojovi a jeho celému tímu, u ktorého som podstúpila modeláciu pŕs. Vzhľadom k tomu, že som nenašla iný spôsob, ako sa poďakovať, rozhodla som sa napísať pravdu - t.j slová plné chvály. Som veľká detailistka, povedala by som, že až perfekcionistka, preto ma je veľmi ťažké niečím ohúriť, či presvedčiť ale centre Belleza sa to podarilo. Práve preto musím dať veľký obdiv práci a osobnosti (charizme) pánovi doktorovi, sestričkám a pani recepčnej. Klinika je pekná a čistá, tzn. všetko má svoje miesto. Nič tuctové, preplácané a okukané. Priebeh a starostlivosť pred a po operácií bol špičkový, profesionálny a fundovaný. Človek mal pocit, že je naozaj človekom a nie len radovým pacientom-klientom. Roky som vnútorne bojovala s myšlienkou dať si upraviť svoje prsia a dnes som šťastná, že som sa rozhodla pre pána doktora, pretože keď som prvý krát uvidela svoje nové prsia rozplakala som sa od radosti, (čo v mojom veku a povahe osobnosti, to môže vyzerať sentimentálne alebo pateticky, ale nehanbím sa za to),  že som opäť žena s pekným dekoltom. Krásny tvar a veľkosť D sa zmenila na veľkosť C. Operácia prebehla cca pred týždňom a už na druhý deň som bola celkom fit, čo pri mojom prahu bolesti, bol pre mňa samotnú veľký šok a prekvapenie. Každým dňom sa stále viac a viac teším na leto, pretože v tom čase by mal byť výsledok operácie definitívny. Svoje telo považujem za chrám a nie je ľahké sa odhodlať, na takýto zákrok ale už od prvého po posledný okamih som vedela, že som sa rozhodla správne. Verím, že moja recencia oslovila všetkých, kt. uvažujú o zmene a dajú mi za pravdu, že pán doktor Zdenko Zamboj je tá správna voľba na splnenie vašich očakávani. :-) Neodpustím si ešte napísať: "na pláž si kúpim sexi plavky nech všetci vidia, že aj žena v mojom veku môže vyzerať super a to aj vďaka Vám pán doktor." Belleza prajem Vám veľa takto spokojných pacientov :-) Zuzka

Príspevok od MO zo dňa 2016-11-23 o 11:46:03

Mojou nočnou morou bolo brucho po pôrodoch.Zostalo veľké, koža prevísala.Necítila som sa dobre, veľmi mi to prekážalo.Zákrok som dlho zvažovala, nebolo jednoduché rozhodnúť sa.Nakoniec som našla odvahu a na klinike Belleza v Trnave som podstúpila v priebehu tohto roka liposukciu Vaser 4D a miniabdominoplastiku brucha.Celý priebeh zákrokov prebehol nad moje očakávania.Bolesti neboli vôbec veľké, dá sa to v pohode zvládnuť. Doporučujem každému, kto premýšľa nad týmto zákrokom, aby sa nebáli a išli do toho.Výsledok stojí za to!Prostredie a starostlivosť na klinike na jednotku.Teraz viem, že som sa rozhodla správne a zverila sa do šikovných rúk pána Dr. Zamboja.Je veľmi milý a profesionálny, všetko mi pekne vysvetlil.Od začiatku som ani na chvíľu nezapochybovala, že by to nemalo dobre dopadnúť.Ten pohľad na seba teraz, to sa nedá opísať a kto nikdy nemal taký problém, to nepochopí.Chcem sa ešte raz veľmi pekne poďakovať pánovi doktorovi Zambojovi a samozrejme aj celému personálu kliniky, sestričkám Ivanke,Janke,recepčnej Táničke za ochotu a starostlivosť.Pán doktor budem Vám navždy vďačná za to, že ste ma zbavil môjho veľkého komplexu, pre mňa ste urobil malý zázrak :) Ďakujem !

Príspevok od Maťko zo dňa 2016-10-25 o 19:27:21

Dobrý deň.Na klinike v Trnave som absolvoval liposukciu brucha - Vaser lipo 4d.Po 3 mesiacoch je výsledok výborný.Samotný zákrok bol bezbolestný a prebehol úplne hladko ako aj pooperačný priebeh.Dr.Zamboj a jeho tím odviedli ukážkovú profi prácu za čo im aj touto cestou ďakujem.

Príspevok od Eva zo dňa 2016-10-24 o 20:58:06

Na konci septembra som bola u Dr.Zamboja na blefaroplastike a s vysledkom som velmi spokojna. Dlho som premyslala ku komu na tento zakrok pojdem a som rada, ze som sa rozhodla dobre :) Dr.Zamboja a centrum Belleza v TT mozem iba odporucit - profesionalny a zaroven ludsky pristup a skvely vysledok. Dakujem :)

Príspevok od Dana S. zo dňa 2016-10-05 o 18:32:42

Hoci som z okolia Blavy, bola som u nich na konzultacii ohladom vaser lipo. Pristup pana doktora i celeho personalu je UZASNY a na profesionalnej urovni.Mudr. Zamboj sa vo svojom odbore neskutocne vyzna..presne vie co a ako.. vie velmi dobre poradit a navrhnut riesenie. A hoci jeho posobenie spada aj pod urcitu komerciu...on vobec nema na zreteli len financie Su skvelí.

Príspevok od Peter M. zo dňa 2016-06-21 o 17:18:42

Na klinike v Trnave som v máji podstúpil Liposukciu brucha a prsníkov. S výsledkom som nadmieru spokojný za čo sa chcem poďakovať celému operačnému tímu . Operátor bol MUDr. Zamboj , ktorý je profesionál na správnom mieste po všetkých smeroch. Odporúčam kliniku v Trnave fakt skvelé super. Ešte raz veľká vďaka.

Príspevok od Ivana a Lubos zo dňa 2016-05-25 o 15:26:33

Na klinike v Banskej Bystrici nam MUDr. Dudasova Kompasova odstranila znamienka s naslednym odoslanim na histologiu. Vsetko prebehlo bez problemov na vysoko profesionalnej urovni. Aj sestricka bola mila a ustretova. Dakujeme, odporucame.

Príspevok od Zdenka zo dňa 2016-05-03 o 15:22:56

Dobry den,chcem sa informovat ohl.faceliftingu,ci je nutne cestovat,alebo je mozne ho zrealizovat aj v ZH ? Tiez,ci je ho mozne vykonat aj v letnych mesiacoch.Dakujem za odpoved.

Príspevok od Martin zo dňa 2016-04-26 o 11:32:24

21.4. som na klinike v TT podstupil korekciu hornych viecok + browlift.Operaterom bol Mudr.Zamboj.S pristupom, ako aj s vysledkom som MAXIMALNE spokojny.Mudr.Zamboj a jeho tim potvrdili svoju skvelu reputaciu a preto sluzby tejto kliniky mozem zodpovedne len a len odporucit.

Príspevok od Anka zo dňa 2016-04-19 o 09:15:43

Na klinike v Trnave som podstúpila augmentáciu prsníkov spolu s modeláciou. Úprimne sa priznám, že som sa samotného zákroku obávala, no už prvotná konzultácia bola niečim, čo ma presvedčilo o tom, neísť nikam inam. :) Prístup pána doktora Zamboja bol neskutočný :) On sám je veľmi priateľský a s vysoko odborným prístupom dokáže všetko veľmi pekne vysvetliť. Navyše je jeho práca (moje krásne nové prsia) naozaj dokonalým zázrakom :) Samozrejme, obrovská vďaka patrí aj ostatným jeho kolegom, ktorí sa s ochotou, milým prístupom a po celý čas môjho pobytu s úsmevom o mňa starali. Dávno som sa nikde necítila tak príjemne, komfortne a pekne ako tam. ĎAKUJEM, ĎAKUJEM, ĎAKUJEM!! :) a, samozrejme, bez váhania odporúčam! ;)

Príspevok od RN zo dňa 2016-02-29 o 11:04:42

Na klinike som podstúpila dňa 18.02.2016 korekciu horných a dolných viečok, výplň tváre vlastným tukom a vyhladenie tváre CO2 laserom. S prístupom, ako aj celkovým výsledkom práce pána doktora Zamboja, ale aj celého personálu Belleza-centra som maximálne spokojná.V prípade, že v budúcnosti sa rozhodnem ešte niečo riešiť, určite sa obrátim na pána doktora.Pána doktora vrelo odporúčam.

Príspevok od Betka zo dňa 2016-02-08 o 14:07:55

Bellezu v Trnave som vyhľadala s úmyslom o malý estetický zákrok.Všetko však dopadlo úplne ináč.Teraz som rada,že som si nechala od Dr.Zamboja poradiť a zverila sa do jeho rúk.Profesionálnym a ľudským prístupom celého kolektívu sa počiatočné obavy rozplynuli a nakoniec sa aj značne zvýšila kvalita môjho života.Ešte raz vďaka.

Príspevok od Antonia zo dňa 2016-01-24 o 17:01:10

Na klinike v Banskej Bystrici som podstupila vyhladnie tvare CO2 laserom a som nadmieru spokojna, perfektny pristup, personal, a pristroj funguje na 1*. Vysledok je takmer 100% a neporovnatelny s nicim inym co som predtym vyskusala. Taktiez som podstupila zvacsenie a vyrovnanie nezrovnalosti pier po uraze a taktiez je vysledok vynikajuci. Urcite nevahajte, odporucam kliniku.

Príspevok od mária zo dňa 2016-01-19 o 20:25:19

V týcho dňoch som podstúpila face lifting tváre v pokročilom veku. Som nadmieru spokojná s prístupom celého personálu a s profesionálnym výkonom Mudr. Zamboja a jeho citlivému správaniu k pacientom. Vrele odporúčam. Po operácii som nemala žiadne bolesti a týždeň po nej sa cítim veľmi dobre. Veľká vďaka všetkým no najmä Mudr. Zambojovi. Všetkým,ktorí majú strach zo zákroku odkazujem, že nie je to nič hrozné a výsledok stojí za to!

Príspevok od Peter zo dňa 2015-12-22 o 21:00:11

Týmto sa chcem poďakovať skvelému personálu klinike Belleza Trnava - recepčnej, sestričkám a hlavne MUDr. Zambojovi. Mal som problém s nadmerným potením, mapy pod pazuchami...a tento skvelý tým na čele s pánom doktorom ma problému dňa 21/12/2015 zbavil...už od prvého stretnutia som vedel, že som v správnych rukách..veľmi profesionálny prístup, všetko vysvetlené, nemal som žiadne obavy...konečne môžem nosiť farebné košele:) Toto je najkrajší vianočný darček!!! V mojom okolí sú cca 3 ľudia, ktorí majú podobný problém a čakajú, čo na to po zákroku poviem...teraz už viem, že im na 100% odporučím kliniku Belleza v Trnave a tým MUDr. Zamboja...len tak ďalej pán doktor...všetko dobré Vám prajem....veľa veľa spokojných pacientov...Veľká vďaka...

Príspevok od Michal zo dňa 2015-12-22 o 10:56:24

V apríli tohto roku 2015 som podstúpil zákrok SlimLipo - trvalé odstránenie potu v podpazuší. Nakoľko som sa potil aj pri nečinnosti, tak som našiel toto riešenie. Po zákroku mesiac až dva to bola nádhera :) skoro žiadny pod. Potom sa to začalo stupňovať a dnes po 8 mesiacoch sa potím minimálne tak isto, až nie viac. Ja osobne neodporúčam tento zákrok. Personál milý. V cene nebolo kompresné prádlo. Na stránke píšu že je v cene , no povedia vám nech si prinesiete svoje a tým pádom je cena ešte vyššia za zákrok. Teraz hľadám iný spôsob ak zmierniť potenie.

Príspevok od Iveta zo dňa 2015-11-09 o 14:00:51

Na klinike som podstúpila výmenu prsných implantátov. Dlho som hľadala , komu sa zverím do rúk , keďže od prvej operácie ubehlo skoro 20 rokov. Stretnutie s MUDr. Zambojom v Trnave a všetko bolo rozhodnuté. Dnes možem skonštatovať, že aj správne. Ak by som do budúcna riešila zákrok z plastickej chirurgie, viem, že jedine u MUDr. Zdenka Zamboja. Chcem sa touto cestou poďakovať pánovi doktorovi aj celému tímu na klinike Belleza v Trnave za profesionálny a ľudský prístup. Z celého srdca ďakujem. Odporúčam!

Príspevok od Jana zo dňa 2015-08-17 o 23:42:23

Dobrý deň,v Centre Belleza v Trnave som podstúpila zákrok ruky-karpálny tunel,pán Mudr.Zamboj odviedol úžasnú prácu,rana sa krásne zahojila,jazvu nevidno a zase sa môžem spokojne bez bolestí vyspať..Skvelá klinika,skvelý team ludí,som absolutne spokojná.

Príspevok od Mária zo dňa 2015-07-27 o 11:09:32

Na klinike v Trnave som podstúpila zväčšenie prsníkov u pána Mudr. Zamboja. Pán doktor je profesionál. Výsledok je výborný. Určite odporúčam!

Príspevok od zuzana zo dňa 2015-07-15 o 20:59:39

Vsetkym vrelo odporucam,doktor,personal vsetko bolo super a operacia splnila tiez moje ocakavania.dakujem

Príspevok od Mária zo dňa 2015-06-25 o 19:00:42

Dobrý deň, absolvovala som zákrok Slim Lipo vnútorných stehien v Centre Belleza v Trnave u MUDr. Zamboja. Je to veľmi príjemný lekár s ľudským prístupom. S výsledkom som veľmi spokojná. Takisto ďakujem personálu v Centre Belleza, všetko prebehlo v poriadku. Všetkým odporúčam.

Príspevok od Adriana zo dňa 2015-06-22 o 14:47:34

Na klinike Belleza v Trnave som začiatkom júna absolvovala plastickú operáciu-zmenšenie prsníkov a keby som sa mala rozhodnúť ešte raz, nerozhodla by som sa inak. Už z prvého stretnutia s pánom Dr. Zambojom som vedela, že som si zvolila perfektného doktora a super kliniku. MUDr. Zamboj je milý a veľmi šikovný chirurg. Zodpovedal mi všetky moje otázky, vysvetlil zákrok, zahnal obavy a behom dvoch týždňov som mohla ísť na zákrok. Klinika je veľmi moderná, čistá a útulná zároveň. Všetci na klinike boli veľmi príjemní, starostliví, prívetiví, čo napomáhalo mojej rekonvalescencií po zákroku. Dostala som takú opateru, že som skoro ani nechcela ísť domov, keď nastal čas :) Chcela by som sa preto ešte raz poďakovať pánovi Dr Zambojovi, za skvele odvedenú prácu, po zákroku sa cítim ako nová a taktiež veľké ďakujem sestričkám a zvyšku tímu kliniky Belleza v Trnave.

Príspevok od Eva zo dňa 2015-05-20 o 14:49:58

Na klinike som absolvovala slim lipo brucha a bokov za asistencie neskutočne milého personálu a perfektného prostredia. MUDR. Zamboj je empatický a šikovný chirurg s ľudským prístupom. Všetkým veľmi ďakujem za zvýšenie sebavedomia a spokojnejšieho života. Teším sa na ďalšie stretnutie a moje vylepšenie.

Príspevok od Zuzana zo dňa 2015-05-11 o 10:12:54

Dobý deň, chcela by som prispieť svojou recenziou na SlimLipo liposukciu, ktorú som absolvovala (2x) na klinike Belleza v Trnave. Po pôrode mi ostalo brucho v katastrofálnom stave, čo mi spôsobovalo stres, keď som si chcela obliecť niečo, čo priliehalo a to nehovorím o plavkách. 15 rokov som kamuflovala oblasť brucha, ale dnes musím napísať veľké ĎAKUJEM pánovi Dr. Zdenkovi Zambojovi a jeho personálu, že moje brucho opäť vyzerá, ako pred pôrodom. Musím sa priznať, že som bola s počiatku skeptická, či po liposukcii nebude nutná následne aj abdominoplastiku brucha, pretože koža pola príliš ovinutá, poškodená a bez kolagénu,ale ona sa opäť „prilepila“ a vo veľkej miere mi zmizlo aj strie. Zatiaľ nosím kompresné pádlo, ale neviem sa dočkať, keď ho dám dole a bude môcť spokojne nosiť košeľu zastrčenú do nohavíc :-) a preto som sa rozhodla, že aspoň takto poďakujem celému teamu Belleza. Už po príchode na kliniku máte pocit, že nie ste na Slovensku, ale niekde na zahraničnej klinike. Priestory sú čistučké, nové a voňavé. Recepčná je milá a pozorná, sestrička je zlaté žena, ktorá upokojí a vyžaruje s nej niečo láskavé. Pán doktor je človek s veľkou charizmou a vysokou mierou odbornosti. Som nadmieru spokojná, že som sa rozhodla podstúpiť SLIM LIPO práve u Vás Belleza. :-) Na území SR sa nachádza veľké množstvo podobných zariadení , ale len málo ich je tak vysoko kvalitných a fundovaných, ako je Bellezza pod vedením pána Dr. Zamboj s jeho teamom.. ĎAKUJEM VÁM, že ste mi vrátili ženskosť :-) , vaša pacientka Zuzana R.