TVÁR / VRÁSKY

TVÁR / VRÁSKY

Vrásky tváre je možné korigovať viacerými spôsobmi v závislosti od ich typu, hĺbky, lokalizácie a podobne.

Najčastejším riešením býva aplikácia kyseliny hyaluronovej alebo botulotoxínu. Obidva tieto zákroky sú pomerne rýchle a minimálne citlivé. Po zákroku zostávajú malé začervenania po vstupe ihly, ktoré je možné hneď prekryť makeupom.

Ďalšou možnosťou je ošetrenie pokožky pomocou prístrojov - fotoomladenie - fotorejuvenizácia

Kyselina Hyaluronová / Výrazy vašej tváre sú jedinečné, tak prečo ich neponechať prirodzené?

Okrem jedinečných čŕt vašej tváre, prispievajú k vašej atraktivite aj vaše výrazy a mimika.

Každý deň prejavujete svoje emócie rôznymi výrazmi a pohybmi tváre, ktoré odzrkadľujú vašu osobnosť, tvoria váš osobitý šarm a robia vás jedinečnými.

Spoločnosť TEOXANE Laboratories preto začala uvažovať nad krásou v jej dynamických rozmeroch a snažila sa zachovať to, čo vás robí originálnymi.
Sú to najmä vaše výrazy a mimika.

Nechajte krásu vašej pleti odzrkadliť vašu vnútornú mladosť.

VÝRAZY VAŠEJ TVÁRE VÁS ROBIA KRÁSNOU ...

Vďaka vzácnej vlastnosti kože – elasticite, môže byť naša tvár v neustálom pohybe:?

  • Smiech
  • Hnev
  • Mimika
  • Mračenie čela, zdvíhanie obočia...

Všetky tieto prirodzené výrazy tváre vás robia krásnymi. Vďaka nim vyjadrujete okoliu vašu náladu a emócie.

Hlavnú úlohu pri tom zohráva vaša koža. Tá sa vždy dokonale prispôsobí každému, aj najmenšiemu pohybu svalov na tvári.

… ALE VEKOM SA VAŠE ČRTY MENIA.

S pribúdajúcim vekom je vaša koža suchšia, tenšia a krehkejšia. Pri každom pohybe svalov na tvári sa koža natiahne, ale už sa nevráti úplne späť do pôvodného stavu.

Prvé známky starnutia sa objavia najskôr v oblastiach s najvýraznejšou mimikou. Postupom času koža poklesne, vrásky sa zvýraznia a je oveľa náročnejšie ich vyhladiť. Z tváre sa vytráca jas, vaše črty pôsobia prísnejšie, koža stráca pružnosť, a preto pôsobíte vekom smutnejšie, unavenejšie a bez výrazu.?

TEOSYAL RHA: PRVÁ KYSELINA HYALURÓNOVÁ, KTORÁ ZACHOVÁ VÝRAZY VAŠEJ TVÁRE …

Spoločnosť TEOXANE Laboratories vyvinula radu výplňových materiálov TEOSYAL® RHA na báze kyseliny hyalurónovej, ktorá sa prispôsobuje každému pohybu kože a pomáha zachovať vitalitu a jemné črty vašej tváre.

Produkty rady TEOSYAL® RHA sú vhodné pre všetky oblasti tváre, ktoré sú častejšie v pohybe: pery a okolie úst, líca, nosovo-ústne vrásky, čelo, jemné vrásky v okolí očí…

… A VÁŠ PRIRODZENÝ VZHĽAD.

Aplikácia produktov rady TEOSYAL® RHA vyhladí vrásky, zabezpečí optimálnu hydratáciu kože a dlhodobo zlepší jej elasticitu. Črty vašej tváre sa obnovia a tvár opäť získa svoju sviežosť.

INOVATÍVNA, PATENTOVANÁ TECHNOLÓGIA

Produkty TEOSYAL® RHA boli vyvinuté spoločnosťou TEOXANE Laboratories na základe patentovaného procesu výroby. Ten ako prvý na trhu zohľadňuje špecifické charakteristiky pohyblivých oblastí tváre. Technológia výroby týchto vysoko čistých gélov zachováva prirodzené väzby molekúl kyseliny hyalurónovej. Preto sú jej vlastnosti veľmi podobné tej, ktorá sa prirodzene nachádza v koži.

Čo je kyselina hyalurónová ?

Kyselina hyalurónová je prirodzená súčasť kože. Dokáže absorbovať a zadržať vodu ako špongia a tým udržiava pokožku jemnú a pevnú. V estetickej medicíne sa používa vo forme gélu.

Švajčiarska spoločnosť TEOXANE Laboratories, so sídlom v Ženeve, sa špecializuje na vývoj a výrobu produktov na báze kyseliny hyalurónovej, používaných v estetickej medicíne.

Kyselina hyaluronová je telu prirodzená látka, ktorá sa nachádza v koži každého človeka. Je zodpovedná za jej elasticitu, pružnosť a iné pozitívne charakteristiky. Vekom jej množstvo ubúda a to sa prejavuje prehlbovaním vrások, postupným vznikom previsu kože, zmenám elastických vlastností. Opätovným dodaním tejto látky môžeme dosiahnuť jej krajší a zdravší vzhľad.

Aplikuje sa injekciou priamo do kože v oblasti vrások a to hlavne nosovo-ústnych, ďalej vrások medzi očami, čela, krku, dekoltu ale i inde. Je takisto vhodná na korekciu niektorých jaziev, ktoré sú poklesnuté pod okolitou kožou. Veľmi často sa využíva na zväčšenie pier.

Výsledok je okamžitý a u vstrebateľnejsích preprátov pretrváva 8 až 13 mesiacov. Po tejto dobe sa kyselina hyaluronová vstrebáva, preto je vhodné jej priebežné či nasledovné doplnenie. Existujú aj nevstrebateľné, trvalé preparáty, ktorých podstatou je však odlišná látka. Používajú sa v menšej miere. Kyselina hyaluronová sa na trhu predáva pod rôznymi obchodnými značkami. Všetky prípravky, ktoré používame na našej klinike obsahujú už aj znecitlivejúcu látku (lokáne anestetikum), takže aplikácia nie je bolestivá. Bezprostredne po aplikácii sa objaví začervenanie, ktoré odoznie do niekoľkých minút.

Inou, no veľmi efektívnou formou aplikácie kyseliny hyaluronovej, je mezoterapia.

Botox

Jedná sa o špecifický toxín typu botulotoxín A, čo je produkt baktérie Clostridium botulinum, ktorý sa v injekčnej forme používa na korekciu vrások a to hlavne na čele, v okolí vonkajších očných kútikov, pri koreni nosa a na krku. Efekt pretrváva niekoľko mesiacov (4-9, v priemere pol roka), dá sa opakovať, jazvy nevznikajú. Princípom je dočasné čiastočné vyradenie funkčnosti niektorých mimických svalov tváre, ktoré sú zodpovedné za zohýbanie kože a teda vznik vrások. Po podaní mikro ihlou, tzv. “inzulínkou” vzniká minimálne začervenanie, ktoré odoznie do niekoľkých minút. Efekt nastupuje až po niekoľkých dňoch (5-7), nie okamžite ako po podaní kyseliny hyaluronovej. Pri citlivom podaní, je efekt vynikajúci, nepôsobí neprirodzene a nijako neobmedzuje v zmysle narušenia mimiky. Po pol roku, prípadne skôr, po odoznení efektu sa vrásky vrátia do pôvodnej podoby. Nebudú výraznejšie ako sa traduje. Následná ďalšia aplikácia je len na voľbe klienta.

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplňte prosím všetky hviezdičkou označené položky