TELO / RENUVION

TELO / RENUVION

RENUVION je technológia, pomocou ktorej je možné efektívne dosiahnutie novotvorby kolagénu a následné spevnenie kože. Ide o miniinvazívne ošetrenie, kde sa pomocou tenkej kanyly vloženej do podkožia, aplikuje medicinálne hélium (plyn) a následne pomocou rádiofrekvenčného výboja dojde k vzniku plazmy. PLAZMA vzniká len na veľmi krátky časový úsek - 0,044 s a dosahuje teplotu 85 st.C. Takáto teplota veľmi efektívne pôsobí na kontrakciu aj tvorbu nových kolagénových vlákien. Krátky časový úsek vývoja plazmy však však zaručí, že nedochádza k termickému poškodeniu (popáleniu) okolitého tkaniva a kože.

Ošetrenie je veľmi efektívne napríklad na uvoľnenú kožu v oblasti brucha, čo býva časté napr. u žien po pôrodoch, ďalej na oblasť krku, stehien, ramien, chrbta a podobne. Mimoriadne efektívne sa kombinuje s liposukciou VASER, ktorú vykonávame na našej klinike.

Operáciu je možné vykonať v lokálnej anestézii, ambulantne. Priebeh ošetrenia je nebolestivý, keďže tkanivo je infiltrované roztokom na znecitlivenie. Dĺžka ošetrenia závisí od rozsahu a trvá 1-2 hodiny. Po zákroku je potrebné nosiť kompresné prádlo v trvaní 4-6 týždňov.

Videá s popisom ošetrenia a s výsledkami pred a po - si môžete pozrieť TU.

 

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplňte prosím všetky hviezdičkou označené položky