STAROSTLIVOSŤ O KOŽU / MEZOTERAPIA

STAROSTLIVOSŤ O KOŽU / MEZOTERAPIA

Pôsobí Vaša pleť unavene? Je Vaša pokožka suchá a objavujú sa na nej prvé vrásky?

Vek, stres, nerovnováha hormónov (po pôrode, v menopauze...), ako aj slnko, fajčenie a nesprávny životný štýl, to všetko sú faktory, ktoré zapríčiňujú starnutie Vašej pokožky. Ak je pokožka v akomkoľvek veku matná a bez lesku, pôsobí staršie.

Vaša pleť vyzerá unavene, tvoria sa na nej rôzne záhyby a línie, objavujú sa prvé vrásky. Štruktúra pokožky je nerovnomerná, čo môže na Vašej tvári vytvárať tmavé miesta a pokožka tak postupne stráca svoju prirodzenú schopnosť odrážať svetlo. Vyzeráte smutne a vyčerpane.

Riešenie: LIGHT FILLING™ pomocou TEOSYAL PureSense Redensity I

Light Filling je účinný koncept ošetrenia, ktorý spája výplňové techniky a mezoterapiu. Ako jediný hĺbkovo mení štruktúru Vašej pokožky a obnovuje jej schopnosť odrážať svetlo. Táto inovácia garantuje jednotný a dokonale prirodzený výsledok.

Prečo je produkt Teosyal Redensity [I] jedinečný? Exkluzívne zloženie :

Dôsledne vybrané účinné zložky, ktoré sa prirodzene vyskytujú v pokožke:

  • 15mg/g kyseliny hyalurónovej: pre optimálnu hydratáciu.
  • Komplex účinných látok, ktoré obnovujú štruktúru pokožky :
    8 aminokyselín, 3 antioxidanty, 2 minerály a 1 vitamín.
  • Lidokaín: anestetický účinok pre lepší komfort pri injektovaní.
OPTIMÁLNA BEZPEČNOSŤ

Vysoké požiadavky v oblasti kvality a klinický výskum pre čo najlepšiu toleranciu viedli k vývoju mimoriadne čistého produktu.

JEDNODUCHÝ A EFEKTÍVNY SPÔSOB OŠETRENIA

Light Filling ošetrenie spočíva v aplikovaní malých vpichov produktu Redensity I, tak, aby sa kyselina hyalurónová a komplex účinných látok, ktoré obnovujú štruktúru pokožky, rozšírili rovnomerne. Pre zabezpečenie optimálnej obnovy štruktúry pokožky sa odporúčajú 3 Light Filling ošetrenia v 3 týždňových intervaloch.

Na dosiahnutie čo najlepších účinkov sa odporúčajú 2 až 3 ošetrenia ročne.

LIGHT FILLING™: pre koho je toto ošetrenie vhodné?

V akomkoľvek veku, pokiaľ sa objavia a vznikajú nasledujúce príznaky starnutia: unavené, poklesnuté črty tváre, strata jasu a žiarivosti pleti, vrásky a záhyby, nespokojnosť so stavom pokožky

KEDY?

  • Pravidelne, ako celkové omladzujúce ošetrenie. (3 Light Filling™ ošetrenia v 3 týždňových intervaloch pre optimálnu obnovu štruktúru pokožky, potom 2 až 3 ošetrenia ročne pre zachovanie účinkov ošetrenia).
  • Ako alternatíva alebo aj kombinácia s výplňovými materiálmi na báze kyseliny hyalurónovej v injekčnej forme a ostatnými kozmetickými ošetreniami.
  • Príležitostne, po nadmernom vystavovaní pokožky slnku alebo ako prežiarujúce ošetrenie pred dôležitou spoločenskou udalosťou.
KTORÉ OBLASTI MÔŽU BYŤ OŠETRENÉ?

Light Filling™ ošetrenie je vhodné pre oblasť tváre, krku a taktiež dekoltu, ktorá je obzvlášť citlivá, jemná a často zanedbávaná pri bežných ošetreniach.

VIDITEĽNÉ A PRIRODZENÉ VÝSLEDKY

LIGHT FILLING™ - Odraz mladosti

  • Pokožku rovnomerne a prirodzene vypne
  • Navráti jej jas a tým pleť znovu rozžiari a vyhladí

Ide o ošetrenie, pri ktorom sa pomocou tenučkých ihiel vpravujú do pokožky prípravky zlepšujúce jej celkovú kondíciu. Najčastejšie ide formy kyseliny hyaluronovej, či rôzne séra obohatené vitamínmi a inými látkami.

Pred ošetrením sa na pokožku aplikuje znecitlivejúci krém na 30-60 min, takže priebeh je nebolestivý. Následne sa mnohopočetnými “mikro-vpichmi” do pokožky dostáva kyselina hyaluronová, ktorá spôsobí jej hydratáciu a celkovo veľmi pozitívne zmeny. Najčastejšie sa ošetruje tvár, krk a dekolt.

Okrem hydratácie pleti pozorujeme zjemnenie vrások pokožky, zlepšenie elasticity, zmenšenie pórov a teda celkovo pozitívne zmeny, ktoré možno pozorovať už pár dní po ošetrení. Zmeny sú spôsobené použitím danej látky, no i samotnými vpichmi do pokožky, ktoré navodzujú tvorbu nového kolagénu a vedú k zvýšeniu elasticity pokožky.

Po ošetrení je pokožka mierne začervenalá a opuchnutá, čo sa upraví do 2-4 dní. Prípadné malé modriny je možné maskovať makeupom už po pár hodinách. Chladivé obklady zmiernia opuch. Približne 2 týždne po ošetrení obmedzte priame slnečné žiarenie, saunu, solárium, kozmetiku.

Ošetrenie sa odporúča opakovať ešte 1 až 2krát s 3-4 týždňovými odstupmi. Následne, podľa kondície pokožky, stačia udržiavacie ošetrenia raz za približne pol roka.

Ošetrenie nie je možné vykonať na zapálenú pokožku so známkami infekcie a aktívneho akné.

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplňte prosím všetky hviezdičkou označené položky