GALÉRIA / PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIA

GALÉRIA / PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIA

  ELLMAN

Patentované zariadenie Surgitron® Dual RFTM predstavuje vyspelú RF technológiu, ktorá umožňuje jedinečnú kontrolu pri chirurgických zákrokoch, presnosť, univerzálnosť a bezpečnosť. Generujevýkon 120 wattov a využíva frekvenciu 4,0 MHz v monopolárnom režime a 1,7 MHz v bipolárnom režime. Vysoká frekvencia je až osemkrát vyššia v porovnaní s tradičnými elektrochirurgickými zariadeniami. Týmto sa minimalizuje tepelné poškodenie pozdĺž dráhy rezu a je to ideálna voľba na rezanie mäkkého tkaniva a potreby koagulácie bez ohľadu na to, či ide o súkromnú ambulanciu, chirurgické stredisko alebo nemocnicu.
     
  VASER 4D

VASERlipo 4D Hi Def® využíva precíznu, minimálne invazívnu liposukčnú technológiu so skutočne viditeľnými výsledkami už po prvom ošetrení. Doba zotavenia je kratšia a diskomfort pri ošetrení významne nižší v porovnaní s konvenčnými, klasickými metódami liposukcie.
     
  SMOOTH COOLIde o moderné zariadenie, ktoré je možné využiť na viacero druhov ošetrení. Disponuje 2 hlavicami, pričom jedna je určená vúlučne na epiláciu - odstraňovanie nežiadúceho ochlpenia a to i tenučkých a svetlých chĺpkov. Druhá hlavica má vymeniteľné filtre so špecifickou vlnovou dĺžkou, ktoré používame podľa potreby a druhu ošetrenia na...
     

  VIVACE - Mikroihličková rádiofrekvencia

Indukcia novotvorby kolagénu pôsobením mikroihiel (CIT – Collagen Induction Therapy). Po znecitlivení pokožky krémom vytvára množstvo pozlátených mikroihličiek mikroskopické vstupy (kanály) rôzne hlboko do pokožky – dermy, čo dáva pokožke významný stimul k novotvorbe kolagénových vlákien. Cez vytvorené kanály sa výrazne zlepšuje prienik vitamínu A a vitamínu C, čo stimuluje a urýchľuje obnovovanie pokožky, čo jej dodáva pružnejší, jemnejší a mladistvejší vzhľad.

     
  PALOMAR STARLUX 500 MAX G

Vďaka duálnym filtrom pre optimálne spektrum svetla pohodlne odstraňuje pigmentové a cievne lézie, používa sa aj na fotoomladenie pleti. Ošetrenie pomocou pulzného svetla vyvinutého americkou firmou Palomar® pôsobí rýchlo, jednoducho sa používa a pacienti ho dobre znášajú.

     
  PALOMAR STARLUX 500 LUX 1064?

Mnoho žien má často ťažkosti s viditeľnými žilkami na dolných končati-nách. Ošetrenie pomocou laseru s vlnovou dĺžkou 1064 nm americkej spoločnosti Palomar®, ponúka ich neinvazívnu metódu odstránenia – komfortne, bez rezov, bez injekcií a bez nutnosti upustiť od obvyklých činností.
     
  FRAXIS - CO2 frakčný laser

S 30W výkonom sa pýši možnosťou produkovať absolútne konštantné a najmenšie laserové body v porovnaní s prístrojmi svojho druhu. Výsledkom je významne komfortnejšie a bezpečnejšie ošetrenie a kratšia doba rekonvalescencie. Ošetrenie laserom FRAXIS stimuluje prirodzenú tvorbu nových kolagénových vlákien, ktorá pretrváva po dobu približne šiestich mesiacov. Výsledky ošetrenia sú dlhotrvajúce a pri adekvátnej starostlivosti o pleť pretrvávajú roky.
     
  SYMPHONY 4S ONE

Symphony je moderný komplexný synergický systém, ktorý súčasne využíva diodový laser, rádiofrekvenciu a infračervené svetlo.Výsledkom je lifting pokožky, jej rejuvenizácia (omladenie) a stimulácia tvorby fibroblastov – dôležitých buniek nachádzajúcich sa v koži.
     
  EPILIA RF

Trvalá epilácia pomocou diodového lasera v kombinácii s rádiofrekvenciou. Vďaka tejto kombinácii je zariadenie EPILIA RF schopné odstrániť ochlpenie u väčšiny kožných fototypov, pričom zároveň dochádza k rejuvenizácii pokožky.

     
  LASEROVÉ OŠETRENIE IRIS 532nm

IRIS je komplexné zariadenie, ktoré efektne rieši korekciu rozšírených cievok na tvári, krku, či dekolte, žiliek (metličiek) na nohách, bezpečne odstraňuje veľmi časté pigmentácie a výrazne rejuvenizuje pokožku tváre (fotoomladenie).
     
  LIPOSAT POWER - vibračné odsávanie od nemeckej firmy Moller Medical

Mikrovibrácie kanyly zabezpečujú rovnomerné odsávanie tukového tkaniva bez vzniku nerovností a kožných defektov, pričom zákrok môže byť vykonaný v miestnom znecitlivení. PAL - power assisted liposuction - teda liposukcia pomocou vibračného zariadenia patrí medzi celosvetovo najmodernejšie trendy.

 

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplňte prosím všetky hviezdičkou označené položky