TVÁR / ZVÄČŠENIE PIER

TVÁR / ZVÄČŠENIE PIER

Tento zákrok je možné previesť v miestnom znecilivení, ambulantne, trvá niekoľko minút. Väčšinou je požadované zvýraznenie kontúr pier, prípadne aj ich objemu. Výsledok je možné dosiahnuť dvomi spôsobmi:
 
Injekčnou aplikáciou kyseliny hyaluronovej, čo je krátko trvajúci zákrok s okamžitým výsledkom. Efekt pretrváva 9-18 mesiacov, čo je doba počas ktorej sa látka postupne vstrebáva. Všetky prípravky, ktoré používame na zväčšenie pier obsahujú aj lokálne anestetikum (látku na znecitlivenie), takže zákrok nie je bolestivý. Po aplikácii pretrváva mierny opuch pier 2-3 dni. Chladivý obklad napomôže jeho rýchlejšiemu ústupu. Po zákroku sa neodporúča prvý deň piť horúce nápoje, navštevovať saunu či solárium prvé 2 týždne.

Vložením tzv. silikónového prúžku “Permalip” do pery z malého rezu. Efekt je takisto okamžitý a trvalý. Kedykoľvek je možné prúžok odstrániť.  Zákrok sa vykonáva tiež ambulantne, v miestnom znecitlivení a trvá približne 30 minút.

Malé rezy v dĺžke cca 5mm sa situujú do kútikov úst a cez ne sa zavádza implantát. Po zákroku pretrváva opuch 3-5 dní, stehy sa používajú vstrebateľné, nie je potrebné ich odstraňovať. Po operácii bude potrebné mierne obmedziť mimiku a dôkladne dodržiavať ústnu hygienu po každom jedle.

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplňte prosím všetky hviezdičkou označené položky