STAROSTLIVOSŤ O KOŽU / AKNÉ, JAZVY A PÓRY

STAROSTLIVOSŤ O KOŽU / AKNÉ, JAZVY A PÓRY

Jazvičky, ktoré vznikli po ťažkom priebehu akné, bohužiaľ nie je možné úplne odstrániť, avšak je možná ich korekcia, teda dlhodobé zmiernenie.
Ošetrenia sú veľmi účinné aj na korekciu rozšírených pórov pokožky i aktívneho akné.
Existuje viacero postupov na takúto korekciu a ten - pre Vás - najúčinnejší Vám poradí skúsený personál Belleza kliniky.

Princípom každého ošetrenia je prienik energie do hlbších štruktúr kože a jej premena na teplo. Takáto špecifická energia pôsobí na nežiadúce štruktúry kože ako sú napríklad baktérie spôsobujúce akné, vyvoláva novotvorbu kolagénových vlákien, uzatvára rozšírené póry a minimalizuje už jestvujúce jazvičky. Už po prvom ošetrení môžete pozorovať veľmi pozitívny a viditeľný efekt.

Ošetrenia sa robia po predošlom nanesení znecitlivujúceho krému na pokožku, a teda nie sú bolestivé. Podľa typu použitého prístroja a nastavenej energie sa odvíja aj doba zotavenia pokožky. Od niekoľko-minútového začervenania až po drobné chrastičky, ktoré vymiznú za 3-5 dní.

Bezprostredne po ošetrení Vám pokožku ochladíme a nanesieme regeneračný krém, ktorý je vhodné používať aj niekoľko dní po ošetrení. Následne je potrebné vyhnúť sa priamemu slneniu, prípadne používať aj krém s vyšším SPF faktorom.

Jednotlivé formy ošetrenia:

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplňte prosím všetky hviezdičkou označené položky